نمایشگاه عرضه محصولات فرهنگی مرتبط با عفاف و حجاب در شرکت آب منطقه‌ای سمنان برگزار شد

معاون منابع انسانی، مالی و پشتیبانی و رئیس شورای فرهنگی شرکت آب منطقه‌ای سمنان از برگزاری نمایشگاه عرضه محصولات فرهنگی مرتبط با عفاف و حجاب در این شرکت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای سمنان، آیدین دمنیان در حاشیه برگزاری این نمایشگاه که به مناسبت هفته عفاف و حجاب برگزار شد اظهار داشت: این نمایشگاه با هدف ترویج فرهنگ عفاف و حجاب و مبارزه با تهاجم فرهنگی برگزار شد .

وی با اشاره به تهاجم فرهنگی و جنگ نرم دشمنان علیه انقلاب اسلامی ایران افزود: مبارزه با تهاجم فرهنگی و مقابله با آن مسئولیت و وظیفه همه هست و بانوان هم با حفظ حجاب خود باید در این زمینه پیشگام باشند.

معاون منابع انسانی، مالی و پشتیبانی و رئیس شورای فرهنگی شرکت آب منطقه‌ای سمنان با بیان اینکه توجه به حفظ حجاب در وصیت‌نامه‌های شهدا به چشم می خورد گفت: حفظ ارزش‌ و آرمان‌های انقلاب و شهدا بسیار مهم است و همه باید برای حفظ آرامان‌ها شهدا تلاش کنند.

دمنیان با بیان اینکه دشمنان قصد دارند حجاب را در کشور ما از بین ببرند و فرهنگ منحط و مبتذل غربی خود را جایگزین کنند گفت: نهادینه‌سازی فرهنگ اصیل اسلامی و حفظ ارزش‌های سنتی و اسلامی از دیگر اهداف برگزاری نمایشگاه عرضه محصولات فرهنگی مرتبط با عفاف و حجاب در شرکت آب منطقه‌ای سمنان است.

گفتنی است نمایشگاه عرضه محصولات فرهنگی مرتبط با عفاف و حجاب به مدت دو روز در محل شرکت آب منطقه‌ای سمنان برپا شد.

کد خبر: 2080
  تاریخ خبر : 21 تیر 1402
 اخبار و روابط عمومی
 258