قهرمانان مسابقات تنیس روی میز صنعت آب و برق کشور مشخص شد

با پایان یافتن بیست و یکمین دوره از مسابقات تنیس روی میز وزارت نیرو در سمنان، قهرمانان این دوره از مسابقات مشخص شدند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای سمنان، مالک حسین زاده دبیر شورای مرکزی ورزش و مسئول هماهنگی امور ورزش وزارت نیرو در مراسم اختتامیه با بیان اینکه این دوره از مسابقات با تلاش مسئولان در شأن ورزشکاران وزارت نیرو برگزار شد اظهار داشت: پهلوان و قهرمانان واقعی کسانی هستند که به خاطر پرچم و آبرو کشور جان عزیز خود را فدا کردند و به مقام رفیع شهادت، ایثارگر و آزاده نائل شده‌اند و همه ما مدیون شهدا و امام شهدا هستیم و امروز اگر آرامش خاصی در کشور حکمفرما است تا ما بتوانیم با خیال آسوده به امر ورزش بپردازیم به برکت خون همین شهدا است.

وی با اشاره به حدیثی از رسول اکرم (ص) گفت: ایشان فرمودند؛ فرد مؤمن قوی،از فرد مؤمن ضعیف بهتر و دوست داشتنی تر است.

دبیر شورای مرکزی ورزش و مسئول هماهنگی امور ورزش وزارت نیروبا اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری درباره اهمیت ورزش گفت: ایشان فرمودند ایران قوی باید ورزش قوی داشته باشد و این سخنان اهمیت ورزش را نشان می‌دهد.

حسین زاده با بیان اینکه اقدامات وزارت نیرو در امور ورزش بسیار قابل توجه و مثال زدنی است گفت: توسعه ورزش همگانی می‌تواند از طرفی ایران قوی را رقم زده و از طرف دیگر با کاهش هزینه درمان باعث افزایش امید در کشور شود.

وی به کاهش ناهنجاری‌های اجتماعی نظیر اعتیاد، سرقت با اهتمام به ورزش اشاره کرد و خاطرنشان کرد: چنانچه توسعه ورزش همگانی به معنای مفهومی واقعی پیاده شود بهره‌وری و افزایش کارایی را در پی خواهد داشت همان طور که امسال با توجه به وجود مشکلات بسیار زیاد در تامین آب و برق، به همت مهندسان و متخصصان وزارت نیرو توانستیم با موفقیت از پیک عبور کنیم.

 نماینده وزیر نیرو در حوزه ورزش افزود: همان طور که مقام معظم رهبری فرمودند هزینه در امر ورزش اسراف نیست بلکه سرمایه گذاری آینده است گفت: به همین دلیل برنامه‌های متعدد و مهم ورزشی برای همکاران، خانواده‌ها و به ویژه فرزندان همکار پیش بینی شده است.

رئیس شورای هماهنگی مدیران وزارت نیرو در استان سمنان نیز در این آیین ضمن تشکر از اعتماد مسئولان وزارت نیرو در سپردن میزبانی این دوره از مسابقات به استان سمنان گفت: این دوره از مسابقات سراسری با دو پیوست مهم و ارزشمند همراه بود که نوع آنها از جنس ایثار و شهادت بود که اولین آن توسط مسئولان وزارت نیرو برنامه ریزی و ابلاغ شد و مسابقات به نام و یاد شهدای وزارت نیرو مزین شد.

مجید وفایی گفت: به برگزاری دومین کنگره سه هزار شهید استان برآن شدیم تا نام شهدای استان زینت بخش این دوره مسابقات تنیس باشد.

وی با بیان اینکه مسابقات تنیس سراسری وزارت نیرو به عنوان نخستین رویداد مهم ورزش وزارت نیرو در استان بود گفت: در این دوره مسابقات 172 شرکت کننده در غالب 32 تیم حضور داشتند.

 مدیرعامل شرکت برق منطقه ای استان سمنان با اشاره به وظیفه اصلی وزارت نیرو در تامین آب و برق مطمئن در کشور افزود:  تقویت بُعد جسمانی و بُعد روحانی دوعامل مهم نشاط و ایجاد انگیزه کاری است که توسط مسئولان ورزش وزارت نیرو مورد توجه ویژه قرار دارد.

وفایی خاطرنشان کرد: خدا را شاکریم وظیفه‌ای که امور ورزش وزارت نیرو به استان سپرد را به نحو شایسته‌ای به انجام رساندیم و خروجی این مسابقات همدلی و همگرایی همه کارکنان خدوم وزارت نیرو در راستای انجام وظیفه خطیر تأمین آب و برق مطمئن و ارائه خدمات مناسب بود.

گفتنی است: این دوره از مسابقات در بخش‌های انفرادی آزاد، انفرادی پیشکسوتان، دو نفره و تیمی برگزار شد، که در بخش تیمی، آب و فاضلاب استان آذربایجان غربی، در بخش انفرادی آزاد محمد حکیمی از آب و فاضلاب مشهد، در بخش انفرادی پیشکسوتان، رضا زارع تیموری از شرکت توزیع برق تهران بزرگ و در نهایت در بخش دونفره آقایان محمد حکیمی و رحیم غازی آذری از آب و فاضلاب مشهد توانستند با غلبه بر حریفان خود بر سکوی اول این دوره از مسابقات تکیه بزنند.

مراسم اختتامیه این دوره از مسابقات ورزشی وزارت نیرو با حضور مالک حسین زاده دبیر شورای مرکزی ورزش و مسئول هماهنگی امور ورزش وزارت نیرو، مدیران عامل صنعت آب و برق استان سمنان، پیشکسوتان صنعت آب و برق کشور و جمعی از معاونین و مدیران صنعت آب و برق استان برگزار و برگزیدگان مسابقات و داوران تجلیل در این آیین تجلیل شدند.

کد خبر: 2178
  تاریخ خبر : 18 آذر 1402
 اخبار و روابط عمومی
 193