مسابقات دارت کارکنان صنعت آب و برق استان سمنان برگزار شد

معاون منابع انسانی، مالی و پشتیبانی شرکت آب منطقه‌ای سمنان از برگزاری مسابقات دارت کارکنان صنعت آب و برق استان سمنان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای سمنان، آیدین دمنیان با بیان اینکه مسابقات دارات یادواره شهدای خدمت به میزبانی شرکت آب منطقه ای سمنان و در سالن ورزشی این شرکت برگزار شد اظهار داشت: این دوره از مسابقات در بخش بانوان و آقایان و با حضور ورزشکاران این رشته در صنعت آب و برق برگزار شد.

وی خاطرنشان کرد: در این دوره از مسابقات خانم « مهدیه غندالی» و «فاطمه مرادی» از شرکت آب منطقه‌ای و خانم «پروانه آزادی فرد» از شرکت توزیع برق منطقه‌ای سمنان حائز رتبه‌های اول تا سوم شدند.

وی گفت: در بخش آقایان نیز «محمد غندالی» از شرکت برق منطقه‌ای، «یوسفعلی جهان‌تیغ» از شرکت آبفا و «علی غندالی» از شرکت برق منطقه‌ای حائز رتبه‌های اول تا سوم شدند.

معاون منابع انسانی، مالی و پشتیبانی شرکت آب منطقه‌ای سمنان گفت: در پایان مسابقات و مراسم اختتامیه از رتبه‌های اول تا سوم تجلیل شد.

دمنیان هدف از برگزاری مسابقات ورزشی را ایجاد شور و نشاط در بین کارکنان صنعت آب و برق عنوان کرد و گفت: در طول سال و در مناسبت‌های مختلف مسابقات متعدد ورزشی در سطح شرکت برگزار می‌شود.

گفتنی است «مجید وفایی» مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای و رئیس هیئت ورزش صنعت آب و برق استان در پایان از میزبانی مطلوب شرکت آب منطقه‌ای قدردانی کرد.

کد خبر: 2248
  تاریخ خبر : 13 خرداد 1403
 اخبار و روابط عمومی
 78