مسابقات تنیس روی میز کارکنان صنعت آب و برق کشور به میزبانی سمنان آغاز شد

بیست و یکمین دوره از مسابقات ورزشی تنیس روی میز کارکنان صنعت آب و برق کشور در بخش آقایان و پیشکسوتان با حضور تیم هایی از استان های سراسر کشور به میزبانی شهرستان سمنان شب گذشته آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای سمنان ، آیین افتتاحیه این دوره از رقابت ها شب گذشته در هتل "گوت که مال" شهر سمنان برگزار شد.

مجید وفایی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت برق منطقه ای سمنان و رئیس شورای انسجام‌بخشی مدیران عامل صنعت آب و برق این استان در این آیین ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای 8 سال دفاع مقدس و انقلاب اسلامی شهدای غزه و شهدای وزارت نیرو گفت: مزین شدن این دوره از مسابقات به نام شهدای صنعت آب و برق بیانگر آن است که اخلاق و مردانگی و فرهنگ پهلوانی بر قهرمانی ارجحیت دارد.

وی با بیان اینکه باید در بخش ورزشی وزارت نیرو فضایی به وجود آید تا فرهنگ و ورزش باهم ادغام شوند، به فرمایشات امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری درباره توجه به پرورش جنبه روحانی ورزشکاران در کنار ابعاد جسمانی آنان اشاره و خاطرنشان کرد: بدون تردید ورزش بر جنبه های گوناگون زندگی افراد اثر می گذارد.

رئیس شورای انسجام‌بخشی مدیران عامل صنعت آب و برق استان سمنان با اشاره به اینکه ورزش به عنوان یکی از بهترین راهکارها برای تمرکز بر یک هدف مشترک و تلاش برای دستیابی به آن هدف است عنوان کرد: در واقع ورزش رمز وحدت و یکدلی در مقابله با مشکلات بوده و فردگرایی با ذات ورزش در تضاد است.

وفایی با بیان اینکه ارتقای سلامت جسم و روانی که از اهداف کلیدی این دوره از مسابقات ورزشی است افزود: وزارت نیرو در حوزه ورزش و فرهنگی پیشگام و پیشقدم بوده و در حوزه ورزش دارای برنامه منظم و مدون است و امیدواریم شاهد دستاوردهای مهمی در این زمینه باشیم.

وی با بیان اینکه کارکنان وزارت نیرو در حوزه ورزش فعال و سرآمد هستند ابراز امیدواری کرد که این دوره از مسابقات در بهترین سطح برگزار شود.

رئیس شورای انسجام‌بخشی مدیران عامل صنعت آب و برق استان سمنان با اشاره به خدمات ارزنده و جهادی کارکنان وزارت نیرو به مردم عنوان کرد: امیدواریم تا مجموعه خدمات جهادی کارکنان وزارت نیرو منجر به تأمین آب و برق پایدار برای مردم عزیز ایران اسلامی شود.

وفایی افزود: روحیه پهلوانی و بسیجی امثال همین ورزشکاران شاغل در صنعت آب و برق کشور در تابستان گذشته به منصه ظهور رسید و با برنامه‌ریزی وزارت نیرو و تلاش جهادی این بزرگواران، از پیک بار مصرف آب و برق و همه تنش‌های این حوزه با موفقیت عبور کردیم.

وی اضافه کرد: با برنامه‌ریزی انجام شده و تلاش‌های کارکنان جهادگر صنعت آب و برق، پیش‌بینی مناسبی برای عبور از پیک مصرف آب و برق در سال‌های آینده صورت گرفته است.

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای سمنان در بخش دیگری از سخنان خود از همراهی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان، هیئت تنیس روی میز این استان و شهرداری سمنان در برگزاری مسابقات ورزشی صنعت آب و برق کشور به میزبانی سمنان قدردانی و ابراز امیدواری کرد که این دوره از رقابت ها در سطح بسیار خوبی برگزار شود.

شایان ذکر است این دوره از رقابت های ورزشی تنیس روی میز صنعت آب و برق کشور با حضور 172 ورزشکار در قالب 32 تیم به میزبانی شهر سمنان در حال برگزاری است.

گفتنی است در مسابقات تنیس روی میز وزارت نیرو ورزشکارانی از استان‌های مازندران، آذربایجان شرقی،فارس،اردبیل،تهران،آذربا‌یجان غربی، اصفهان، خراسان رضوی،همدان،زنجان،کردستان،هرمزگان، چهارمحال بختیاری، مرکزی، کرمانشاه، قزوین، خراسان شمالی، یزد، سمنان و گیلان حضور دارند.

کد خبر: 2176
  تاریخ خبر : 11 آذر 1402
 اخبار و روابط عمومی
 86