حفاظت از منابع آبی وظیفه همگانی است

فرمانده نیروی انتظامی استان سمنان؛ حفاظت از منابع ارزشمند آبی همگانی بوده و منحصر به یک دستگاه نیست.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای سمنان، سردار ر « جلیل موقوفه‌ئی» در دیدار صمیمانه با « حمید احسانی» سرپرست شرکت آب منطقه‌ای سمنان که به مناسبت «هفته صرفه‌جویی در مصرف آب» برگزار شد از فرهنگ‌سازی به عنوان یک مؤلفه مهم در راستای حفاظت از منابع آبی نام برد و اظهار داشت: استفاده درست از منابع آبی موجود از طریق فرهنگ‌سازی باید در مردم نهادینه شود.

وی با تأکید بر اینکه در هر اموری پیشگیری بهترین راهکار است اضافه کرد: در بحث آب نیز باید دستگاه‌های مختلف فرهنگی حفاظت و استفاده درست و مناسب از منابع آبی موجود را  نهادینه کنند.

 

فرمانده نیروی انتظامی استان سمنان خاطر نشان کرد: دستگاه‌های دولتی نیز باید در حفظ آب کوشا باشند و در آبیاری فضای سبز ادارات دقت داشته باشند که از آب شرب استفاده نشود.

سردار موقوفه‌ئی با بیان اینکه با بیان اینکه ما مجری قانون هستیم و در هر زمینه‌ای با متخلف برخورد می‌کنیم؛ گفت: کم‌آبی مردم را اذیت می‌کند و اگر فردی در این زمینه تخلف کند و با استفاده نادرست از آب به مردم خسارت بزند به جد با آن برخورد می‌کنیم.

 

وی دغدغه و مشکل اصلی استان سمنان را کم‌آبی عنوان کرد و گفت: همه باید برای حفاظت از آب پای کار باشند و نیروی انتظامی هم در این زمینه از هیچ کمکی دریغ نخواهد کرد.

کد خبر: 2263
  تاریخ خبر : 9 تیر 1403
  آخرین به‌روزرسانی : 9 تیر 1403
 اخبار و روابط عمومی
 62