مشاور وزیر نیرو در امور ایثارگران:

برنامه‌های تکریم و تجلیل از ایثارگران در دستور کار قرار گیرد؛ مدیران عامل صنعت آب و برق استان سمنان پیگیر رفع مشکلات مطرح شده در میز خدمت باشند

مشاور وزیر نیرو در امور ایثارگران با بیان اینکه باید برنامه‌های تکریم و تجلیل از ایثارگران در دستور کار قرار گیرد از مدیران عامل حوزه صنعت و آب و برق خواست تا مشکلات مطرح شده در میز خدمت را در اسرع وقت پیگیری و راهکار ارائه دهند. 
به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای سمنان، یعقوب مرادی در میز خدمت مدیران عامل صنعت آب و برق اظهار داشت: استان سمنان در حوزه آب و برق استان موفقی است و تأکید بر این است تا درخواست‌ها و نامه‌های دریافتی در میز خدمت در استان پیگیری و مشکل مطرح شده از سوی متقاضیان حل شود. 
وی با بیان اینکه برگزاری میز خدمت در واقع ارزش‌گذاری به ایثارگران است گفت: با برگزاری میز خدمت مدیران از نزدیک با مشکلات و خواسته‌های جامعه ایثارگران آشنا می‌شوند و به دنبال راه حل خواهند بود. 
مشاور وزیر نیرو در امور ایثارگران با بیان اینکه خدمت‌رسانی به مردم و رفع مشکلات آنها یکی از رویکردهای مهم دولت سیزدهم و به ویژه وزارت نیرو است گفت: حضور مشاوران وزیر در امور ایثارگران با توجه به این رویکرد انجام شده است. 
مرادی گفت: یک درصد از بودجه برای ترویج و ارائه خدمات در حوزه ایثار و شهادت اختصاص داده شده و تأکید شده این اعتبار در راستای خدمت رسانی به ایثارگران هزینه شود. 
وی با بیان اینکه طرح سپاس یکی از طرح‌های بسیار خوب در راستای تکریم و نوجه به خانواده‌های شهدا است گفت: این طرح از سنت‌های حسنه‌ای که باید اجرا شود.

 

کد خبر: 2167
  تاریخ خبر : 24 آبان 1402
 اخبار و روابط عمومی
 34