پیام تبریک

پیام تبریک مدیرعامل شرکت آب منطقه ای سمنان

بسم الله الرحمن الرحیم

یا مقلب القلوب والابصار یا مدبر اللیل و النهار یا محول الحول والاحوال حول حالنا الی احسن الحال

با صمیمانه ترین درودها و شادباش در طلیعه آمدن بهاری جدید و سال نو

گشوده شدن صفحه ای جدید در تقویم ، بهانه ای نیکو برای تجدید دیدارهاست و چه خوش است که حتی با پیامی ، دیدار یاران تازه شود .

در سالی که گذشت ، تلاش ما به عنوان خانواده آب استان سمنان ، آن بود تا ضمن پیشبرد وظیفه تامین آب برای بخش های گوناگون ، از منابع بی بدیل آبی نیز حفاظت و پاسداری نماییم و امانتدار خوبی برای آیندگان باشیم . در همین راستا در گامی بلند ، سند سازگاری با کم آبی استان ، نقشه راهی که اقدامات و مسئولیت ها را مشخص نموده و هدف بزرگ اما دست یافتنی را ترسیم نموده ، تصویب گردید و در سال پیش رو ، نخستین گام های محکم خود را با حمایت و هم افزایی همه ذی نفعان ، برخواهیم داشت .

همزمان با نوروز ، روز جهانی آب نیز امسال با شعار ارزش آب فرا می رسد ؛ موضوعی که در سایه همکاری و تعامل دو سویه با خانواده بزرگ فرهنگیان در آموزش و پرورش استان ، به عنوان مساله محوری سال تحصیلی جاری در حوزه آموزش های آبی ، مورد توجه قرار گرفته و دانش آموزان عزیز ، خانواده های گرامی و معلمان و فرهنگیان پر توان استانمان ، به آن پرداخته اند .

امید که بتوانیم در هم صدایی و هم افزایی ، سالی سرشار از حرکت های رو به جلو و دستاوردهایی مبارک برای آب و پاسداشت آن ، بیافرینیم .

آرزومند تندرستی ، بهروزی و شادکامی

ایرج حیدریان

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای سمنان

کد خبر: 1752
  تاریخ خبر : 28 اسفند 1399
 اخبار و روابط عمومی
 1050