پیام مدیرعامل شرکت آب منطقه ای سمنان بمناسبت روز جهانی آب

دوم فروردین، روز جهانی آب، فرصت و دست مایه¬ی مناسبی در سراسر جهانست برای آنکه به طور خاص و ویژه به آب و نقش زندگی بخش و توسعه دهنده آن بیاندیشیم.

امسال شعار روز جهانی آب، پرداختن به موضوع ارزش آب است، امری که در طول ماه های اخیر در همکاری سازنده میان آموزش و پرورش و بخش آب استان، به عنوان موضوع محوری سال تحصیلی در حوزه آموزش های آبی، مورد توجه قرار گرفته و دانش آموزان عزیز، خانواده های گرامی و دبیران پر توان استانمان، به آن پرداخته اند و در ماه های باقیمانده از سال تحصیلی نیز  آن را تکمیل خواهند نمود.

ارزش آب برای ما در سمنان، استانی که کم آبی، از ویژگی های همیشه این خطه بوده و در دهه های اخیر نیز، همراه با افزایش فشار به آبخوان هایش با اضافه برداشت های صورت گرفته، منابع آبی آن محدودتر و شکننده تر هم شده، این ارزش، دوچندان است. ارزشی که هر کدام از ما، در جایگاه های مختلف اجتماعی، می توانیم به آن توجهی دوباره بویژه در عمل داشته باشیم.

هدف از پیام مشترک امسال، آن است که هم داستان و همراستا با خانواده بزرگ فرهنگیان، تمامی هم استانی های عزیزمان را به توجه و مراقبت از آب، این نعمت بی بدیل، دعوت کنیم.

شاد و تندرست باشید.

ایرج حیدریان

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل

 

کد خبر: 1751
  تاریخ خبر : 28 اسفند 1399
  آخرین به‌روزرسانی : 28 اسفند 1399
 اخبار و روابط عمومی
 847