روز خبرنگار روز گام نهادن در وادی آگاهی و نیک اندیشی برصاحبان اندیشه و قلم گرامی باد

هفدهم مرداد ماه سالروز شهادت خبرنگار شجاع و متعهد، شهید محمود صارمی به عنوان روز خبرنگار نامگذاری شده است؛ این روز فرصتی است تا از جایگاه رفیع و همچنین زحمات بیدریغ اصحاب قلم و رسانه این دیار کهن در مسیر اطلاع رسانی و آگاهی بخشی تقدیر و تجلیل نمائیم.

بدون شک اصحاب رسانه در عرصه های مختلف خبررسانی و انعکاس صحیح و به موقع اخبار و اطلاعات گوناگون نقش بسزایی در سطح آگاهی و رشد فرهنگ عمومی و تخصصی جامعه ایفاء خواهند نمود. بلند اندیشانی که در مسیر بازگویی و بازنمایی حقایق جامعه از هیچ کوششی فروگذار نکرده و روشنی و حقیقت نگری را برای جامعه به ارمغان می آورند.

جا دارد ضمن تبریک این روز گرانقدر محضر شریف تمامی خبرنگاران سخت کوش از همراهی،توجه و اهتمام ویژه اصحاب فکر و اندیشه هم استانی در انعکاس اخبار و اطلاع رسانی بخش آب استان و کمک به صرفه جویی در مصرف این نعمت حیاتی در اجرای برنامه های ابلاغی سیاست های کارگروه ملی سازگاری با کم آبی در راستای طرح احیا وتعادل بخشی منابع آب زیرزمینی در دولت تدبیر و امید قدردانی نموده و از خداوند متعال برای یکایک خبرنگاران بزرگوار سعادت،سلامت و توفیق روزافزون را مسالت می نمایم.

 

 

                                                                            ایرج حیدریان

                                                           مدیر عامل شرکت آب منطقه ای سمنان

کد خبر: 1487
  تاریخ خبر : 17 مرداد 1397
  آخرین به‌روزرسانی : 17 مرداد 1397
 اخبار و روابط عمومی
 675