سیستم جامع مالی،اداری و قیمت تمام شده آب در شرکت آب منطقه ای سمنان با موفقیت اجرا گردید

جلسه بررسی وضعیت نظام جامع مالی،اداری و قیمت تمام شده آب با حضور مهندس مقصودی مدیر کل بودجه و مدیریت مالی شرکت مدیریت منابع آب ایران،مدیر عامل،معاونان،مدیران حوزه ستادی و شهرستانی درشرکت آب منطقه ای سمنان برگزار گردید.

  اخبار جلسات و بازدیدها
  شرکت آب منطقه ای سمنان
  27 آذر 1392

دیدار نماینده سمنان با مدیران صنعت آب و برق استان

مهندس علیرضا خسروی نماینده مردم شریف شهرستانهای سمنان،مهدیشهر و سرخه با مدیران عامل صنعت آب و برق استان سمنان در سالن جلسات شرکت آب منطقه ای سمنان دیدار و گفتگو کرد.

  اخبار جلسات و بازدیدها
  شرکت آب منطقه ای سمنان
  27 آذر 1392

كارگاه آموزشي رابطین طرح ملي نجات آب در استان سمنان برگزار شد

مديرعامل شركت آب منطقه‌اي سمنان از آموزش 192 رابط آموزشي در طرح ملي دانش آموزی نجات آب(داناب) در سراسر استان سمنان خبر داد.

  اخبار فرهنگی
  شرکت آب منطقه ای سمنان
  11 آذر 1392

همایش امر به معروف و نهی از منکر در شرکت آب منطقه ای سمنان برگزار گردید

همایش امر به معروف و نهی از منکر با حضور مشاور استاندار و دبیر ستاد اقامه نماز استان،سرپرست بسیج کارمندان،مسئولین ستاد امر به معروف و نهی از منکر،جمعی از فرماندهان پایگاههای مقاومت بسیج دستگاههای اجرایی،مدیر عامل وجمع کثیری از کارکنان بسیجی شرکت آب منطقه ای سمنان برگزار گردید.

  اخبار فرهنگی
  شرکت آب منطقه ای سمنان
  10 آذر 1392

امام جمعه سمنان: تنها راه تامین و کنترل آب در استان سمنان صرفه جویی است

آیت ا... شاهچراغی نماینده ولی فقیه و امام جمعه سمنان در جمع مدیرعامل، معاونین و کارکنان شرکت آب منطقه ای سمنان با تاکید به اینکه آب یک مسئله مهم کشور است گفت: در استان کویری سمنان آب از جایگاه خاصی برخوردار بوده و یک نعمت بزرگ است که همیشه باید از آن صیانت نمود.

  اخبار منابع آب
  شرکت آب منطقه ای سمنان
  4 آذر 1392

مرحله دوم طرح ملي نجات آب(داناب) در مدارس استان سمنان آغاز شد

معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای سمنان گفت: با توزيع اقلام آموزشي در 200 مدرسه استان سمنان آموزش رابطان و ناجيان آب در مرحله دوم طرح ملي نجات آب(داناب) در مدارس استان سمنان آغاز شد.

  اخبار فرهنگی
  شرکت آب منطقه ای سمنان
  2 آذر 1392