برنامه های هفته صرفه جویی در مصرف آب در سمنان

همزمان با آغاز فصل تابستان از یکم تا هفتم تیر ماه به عنوان هفته صرفه جویی در مصرف آب به عنوان یک رویداد فرهنگی نامگذاری شده است.در این هفته برنامه های فرهنگی و آموزشی متنوعی برای ارتقای آگاهی های عمومی درباره آب به عنوان ارزشمندترین عطیه الهی و مهمترین عامل تداوم حیات موجودات زنده و جلب توجه افکار عمومی به این مایه حیات بخش انجام می شود.

  اخبار منابع آب
  28 خرداد 1391

ممنوعیت شنا کردن در دریاچه سدها و کانال های سمنان

از آنجاییکه پروژه ها وتاسیسات آبی موجود در سطح استان اعم از سدهای ذخیره ای و تغذیه مصنوعی، بندهای انحرافی، کانالهای آبیاری و... با هدف کنترل سیلابها و استحصال جریانات سطحی و فصلی و تغذیه مخازن آب زیرزمینی طراحی و اجراء شده اند

  اخبار منابع آب
  24 خرداد 1391

موفقیت 2 کارمند شرکت آب منطقه ای سمنان در رشته ورزشی بانوان

به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر یک دوره مسابقه آمادگی جسمانی ویژه کارمندان زن دستگاههای اجرایی استان سمنان برگزار شد

  اخبار فعاليتهاي بانوان شركت
  23 خرداد 1391

تقدیر استاندار سمنان از شرکت آب منطقه ای

دکتر عباس رهی استاندار سمنان طی نامه از زحمات و تلاشهای ارزنده مهندس اتابک جعفری مدیر عامل شرکت آب منطقه ای سمنان به دلیل همکاری در اشتغال تعهد شده در سال 90 تقدیر و تشکر کرد .

  اخبار عمومی
  20 خرداد 1391

برپایی ایستگاه صلواتی شرکت آب منطقه ای سمنان

در سالروز ارتحال ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) ایستگاه صلواتی شرکت آب منطقه ای سمنان در مسیر تردد زائران بارگاه ملکوتی آن حضرت بر پا شد.

  اخبار فعالیتهای بسیج شرکت
  17 خرداد 1391

پروژه تغذیه مصنوعی امامزاده عبدالله سمنان 85 درصد پیشرفت فیزیکی دارد

جمعی از دانشجویان رشته مهندسی آب و خاک دانشگاه پیام نور مهدیشهر از مراحل مختلف پروژه تغذیه مصنوعی امامزاده عبدالله بازدید کردند.

  اخبار طرح ها و پروژه ها
  13 خرداد 1391

صعود جمعی از کارکنان امور آب شاهرود از ارتفاعات کالپوش

تعدادی از کارکنان امور منابع آب شهرستان شاهرود و در یک برنامه منسجم و هماهنگ پس از عزیمت به منطقه کالپوش موفق به صعود از ارتفاعات این منطقه شدند .

  اخبار فرهنگی
  8 خرداد 1391

برپایی نمایشگاه عکس و خاطره در شرکت آب منطقه ای سمنان

همزمان با سی امین سالگرد آزادسازی خرمشهر نمایشگاه عکس و خاطره تحت عنوان سبک بالان عاشق با حضور جمعی از مدیران و مسئولین استان ، تعدادی از خانواده معزز شهدا و کارکنان شرکت در مجموعه فرهنگی ورزشی شهید عباسعلی صفی شرکت آب منطقه ای سمنان افتتاح شد.

  اخبار فرهنگی
  6 خرداد 1391

توسعه همکاری صدا و سیمای مرکز سمنان در برنامه های اطلاع رسانی بخش آب

در جلسه ای که بین مدیرعامل و معاونین شرکت آب منطقه ای سمنان و مدیرکل صداو سیمای مرکز سمنان برگزار شد، راههای همکاری مشترک بین دو دستگاه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

  اخبار جلسات و بازدیدها
  6 خرداد 1391

بازدید اعضای شورای فنی استان سمنان از پروژه انتقال آب سیمین دشت

مهندس جانفشان عراقی معاون عمرانی استانداری سمنان و اعضای شورای فنی استان سمنان از پروژه در دست اجرای مرمت و بازسازی کانال انتقال آب سیمین دشت به گرمسار بازدید کردند.

  اخبار جلسات و بازدیدها
  3 خرداد 1391

یک حلقه چاه غیرمجاز در سمنان پر شد

مهندس غلامرضا احسانی مدیر امور منابع آب شهرستان سمنان گفت:

  اخبار عمومی
  3 خرداد 1391