نماینده مردم دامغان: حیات استان در گرو تامین آب است

حجه الاسلام ملک محمدی نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی در جمع کارکنان شرکت آب منطقه ای سمنان حیات ،شکوه و عظمت استان را گرو تامین آب دانست و یادآورد شد: شرکت آب منطقه ای سمنان تامین آب از حوضه های همجوار و خصوصاً انتقال آب از دریای خزر را  با جدیت در دستور کار اصلی خود قرار داده تا انشاء اله پس از مطالعه و کارشناسی دقیق این پروژه ها را به مرحله اجرا درآورد.

  آرشیو خبری
  30 آذر 1389

توسعه صنعت آب سمنان در دور سوم سفر هیئت دولت

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای سمنان گفت: در آستانه دور سوم سفر هیئت دولت به استان سمنان فرصتی مناسبی برای توسعه و پیشرفت صنعت آب استان فراهم خواهد شد.

  آرشیو خبری
  29 آذر 1389

نماینده سمنان: آب کلید توسعه صنعتی و اقتصادی استان

در جلسه ای با حضور مصطفی کواکبیان نماینده مردم سمنان در مجلس شورای اسلامی و اتابک جعفری مدیر عامل شرکت آب منطقه ای سمنان راههای تامین آب استان مورد بررسی قرار گرفت .

  آرشیو خبری
  23 آذر 1389

برگزاری مراسم زیارت عاشورا در شرکت آب منطقه ای سمنان

در این مراسم که مدیران حراست دستگاههای اجرایی استان حضور داشتند حاضرین پس از خواندن زیارت پرفیض عاشورا، با نوحه سرایی و سینه زنی در سوگ حضرت ابا عبدالله الحسین و سایر شهدای نی نوا گریستند. 

  آرشیو خبری
  20 آذر 1389

بررسی راهکارهای تعامل شرکت آب منطقه ای سمنان و صدا و سیما

طی نشست مشترک مهندس اتابک جعفری رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای سمنان با مدیرکل صدا وسیمای مرکز سمنان راهکارهای مناسب در جهت تعامل دو سویه بین دو سازمان در زمینه اطلاع رسانی و فرهنگ سازی مورد  بحث و بررسی قرار گرفت.

  آرشیو خبری
  17 آذر 1389

مسابقات 4 جانبه فوتسال در شرکت آب منطقه ای سمنان برگزار شد.

در مسابقات 4 جانبه فوتسال که بین واحدهای شرکت آب منطقه ای سمنان به مناسبت هفته بسیج برگزار شد، با قهرمانی تیم ستاد مرکزی به پایان رسید.

  آرشیو خبری
  15 آذر 1389

معرفی فرمانده پایگاه بسیج شرکت آب منطقه ای سمنان بعنوان بسیجی نمونه

طی مراسمی با حضور دکتر رهی استاندار سمنان ، سردار استاد حسینی فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان و جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی استان برادر بسیجی احمد حیدریان فرمانده پایگاه بسیج شرکت آب منطقه ای سمنان بعنوان بسیجی نمونه سال 89 انتخاب شد.

  آرشیو خبری
  9 آذر 1389

همایش حجاب و عفاف خواهران بسیجی شرکت آب منطقه ای سمنان برگزار شد.

به مناسبت هفته بسیج همایش حجاب و عفاف ویژه خواهران بسیجی و همسران کارکنان شرکت آب منطقه ای سمنان برگزار شد.

  آرشیو خبری
  8 آذر 1389

اجرای برنامه های فرهنگی ورزشی بسیجیان شرکت آب منطقه ای سمنان

به مناسبت هفته بسیج ، بسیجیان شرکت آب منطقه ای از پروژه های تامین آب این شرکت بازدید کردند.

  آرشیو خبری
  8 آذر 1389

سردار استاد حسینی: باید گوش به فرمان ولی فقیه باشیم

سردار استاد حسینی فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان در جمع بسیجیان شرکت آب منطقه ای سمنان با تاکید به اینکه باید همواره گوش به فرمان ولی فقیه باشیم افزود: اطاعت پذیری از ولی فقیه رسالت مهم آحاد مردم و علی الخصوص بسیجیان است.

  آرشیو خبری
  3 آذر 1389

امام جمعه موقت سمنان: با تحقق جريان ولايت در غدير خم توطئه هاي دشمنان خنثي شد

امام جمعه موقت سمنان در مراسم جشن عيد سعيد غدير خم و گراميداشت هفته بسيج که با حضور کارکنان صنعت آب و برق استان سمنان برگزار شد گفت: با تحقق جريان ولايت در واقعه غدير خم ، اميد دشمن به ياس تبديل شده و توطئه هاي آنان خنثي شد .

  آرشیو خبری
  3 آذر 1389

امام جمعه سمنان: تامین آب از مسائل مهم استان است

حجه الاسلام و المسلمین شاهچراغی نماینده ولی فقیه و امام جمعه استان تامین آب سالم برای مردم استان را از مهمترین الویت های استان سمنان خواند و افزود: به لطف خدا کارهای نسبتاً خوبی در بخش آب برای استان کویری سمنان انجام شده است و امیدواریم این اقدامات به نتیجه نهایی برسد و مردم استان از نعمت آب سالم وبهداشتی برخوردار شوند.

  آرشیو خبری
  3 آذر 1389

تجدید میثاق بسیجیان شرکت آب منطقه ای سمنان با شهدای دفاع مقدس

به مناسبت هفته بزرگداشت بسیج و در اولین روز از این هفته مهندس اتابک جعفری رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل ، معاونین و جمعی از بسیجیان شرکت آب منطقه ای سمنان با حضور در گلزار شهدای سمنان با نثار گل ضمن گرامیداشت یاد و خاطره دلاور مردان دفاع مقدس با شهدا و آرمانهای شهیدان تجدید میثاق کردند.

  آرشیو خبری
  2 آذر 1389

اعلام برنامه های بسیج شرکت آب منطقه ای سمنان در هفته بسیج

به مناسبت هفته بزرگداشت بسیج و سالروز رشادت دلاورمردان بسیجی و به همت پایگاه مقاومت بسیج علی ابن ابیطالب شرکت آب منطقه ای سمنان روز شمار این هفته اعلام شد:

  آرشیو خبری
  1 آذر 1389