مصوبات سفرهاي استاني و تامين آب استان كويري سمنان

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای سمنان : با اجرايي شدن مصوبات دور اول و دوم سفر هيات دولت، آب مورد نياز شرب و صنعت تمام شهرستانهاي اين استان تا افق 1415 تامين مي شود. 
مهندس اتابک جعفری رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شركت آب منطقه اي سمنان در مصاحبه با خبرگزاری ایرنا پيشرفت مصوبات دور اول سفر به اين استان را 85 درصد اعلام و افزود: در سفر اول هيات دولت، بخش آب اين استان در مجموع 9 مصوبه داشته که از اين تعداد ، چهار پروژه اجرايي و پنج پروژه مطالعاتي است.

  آرشیو خبری
  30 آبان 1389

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای سمنان: ضرورت طرحهای تحقیقاتی برای اجرای پروژه های عمرانی

جلسه هم اندیشی تعیین اولویت های تحقیقاتی در بخش آب تحت عنوان «بررسی مسایل و مشکلات آب استان سمنان» طی روزهای 23 و 24 آبان ماه سال جاری با حضور محققین پروژه، تیم پژوهشی شرکت مدیریت منابع آب ایران ، مدیرعامل و معاونین شرکت آب منطقه ای در سمنان برگزار شد.

  آرشیو خبری
  25 آبان 1389

سدکالپوش با 60 درصد پیشرفت فیزیکی سال آینده به بهره برداری می رسد.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای سمنان گفت: عملیات اجرایی سد کالپوش در تیرماه سال 87 شروع شده و با پشرفت فیزیکی حدود 60 درصد امید داریم تا سال آینده به بهره برداری برسد.

  آرشیو خبری
  25 آبان 1389

مسئول امور فرهنگی وزارت نیرو در سمنان: بسیج همگانی برای مقابله با جنگ نرم و تهاجم فرهنگی

در جلسه ای که با حضور حجه الاسلام یزدان پرست مسئول امور فرهنگی و دینی وزارت نیرو، مدیران عامل شرکت های آب و برق استان، ائمه جماعات شرکتها و مسئولین امور فرهنگی صنعت آب و برق استان برگزار شد، حجه الاسلام یزدان پرست با تاکید بر انجام فعالیت های فرهنگی و دینی در شرکت های آب و برق گفت: مقابله با جنگ نرم و تهاجم فرهنگی و شبهاتی که دشمن آب را برنامه ریزی و هدایت می کند وظیفه همگان بوده و باید برای مقابله با آن بسیج شد.

  آرشیو خبری
  24 آبان 1389

تشریح اقدامات شاخص دفتر مطالعات شرکت آب منطقه ای سمنان

مهندس داود دیواندری مدیر دفتر مطالعات پایه منابع آب شرکت آب منطقه ای سمنان مهمترین اقدامات شاخص این دفتر را اعلام نمود.

  آرشیو خبری
  2 آبان 1389