مدیرعامل شرکت آب منطقه ای سمنان: فرهنگ همت مضاعف و کار مضاعف را توسعه دهیم.

مهندس اتابک جعفری مدیرعامل شرکت آب منطقه ای سمنان در دیدار با کارکنان اداره منابع آب شهرستان مهدیشهر گفت: باید با الگو برداری از فرمایشات مقام معظم در خصوص همت مضاعف و کار مضاعف سعی و تلاش کنیم تا با همت و تلاش خود در کار و فعالیتهای اداری، بحث خدمتگزاری به مردم را در اولویت کاری خود قرار دهیم.

  آرشیو خبری
  27 مهر 1389

سدمجن در استان سمنان بیش از 30 درصد پیشرفت فیزیکی دارد

در حاشیه بازدید از سد تنظیمی مجن، مهندس اتابک جعفری رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای سمنان گفت: عملیات اجرایی سد مجن که از سال 87 شروع شده است در حال حاضر بیش از 30 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

  آرشیو خبری
  26 مهر 1389

جلسه شورای اقامه نماز در شرکت آب منطقه ای سمنان برگزار شد.

در جلسه ای با حضور مدیرعامل شرکت آب منطقه ای سمنان، مسئول امور فرهنگی صنعت آب و برق استان سمنان و اعضای شورای ستاد اقامه نماز بر اهمیت و ضرورت برگزاری نماز جماعات در شرکت تاکید شد.

  آرشیو خبری
  18 مهر 1389

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای سمنان : امروز آب محور توسعه است

مهندس اتابک جعفری رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل جدید آب منطقه ای سمنان آب را محور توسعه دانست و افزود: با مصرف بهینه و صرفه جویی در منابع آبی باید شکر این نعمت خدادادی را ادا کنیم.

  آرشیو خبری
  17 مهر 1389

مدیرعامل جدید شرکت آب منطقه ای سمنان منصوب شد.

مراسم معارفه مهندس اتابک جعفری مدیرعامل جدید شرکت آب منطقه ای سمنان و تودیع مهندس جهانگیر حبیبی مدیرعامل پیشین در روز سه شنبه مورخ سیزدهم مهرماه سال 89 با حضور مهندس الماسوندی و تعدادی از مدیران شرکت مدیریت منابع آب ایران و مدیران استان سمنان برگزار شد.

  آرشیو خبری
  13 مهر 1389

از رزمندگان و ایثارگران شرکت آب منطقه ای سمنان تجلیل شد.

در پنجمین روز از هفته دفاع مقدس که بعنوان روز جهادگران ایثارگران و پیشکسوتان نامگذاری شد، در مراسمی با حضور سرهنگ احمدیان معاون هماهنگ کننده سپاه قائم آل محمد استان سمنان، سرهنگ سعدالدین، حجه الاسلام قنبری مسئول امور فرهنگی صنعت آب وبرق استان، مهندس جهانگیر حبیبی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت، معاونین و مدیران و جمعی از کارکنان شرکت آب منطقه ای سمنان برگزار شد از رزمندگان وایثارگران دفاع مقدس تجلیل بعمل آمد.

  آرشیو خبری
  6 مهر 1389

حضور بسیج شرکت آب منطقه ای سمنان در نمایشگاه دفاع مقدس

در سالروز گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر هشت سال دفاع مقدس و تجلیل از رشادت دلاورمردیهای مدافعان سرافراز میهن اسلامی بسیج شرکت آب منطقه ای سمنان در نمایشگاهی که به همت سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان در هفته دفاع مقدس برگزار شد شرکت نمود.

 

  آرشیو خبری
  3 مهر 1389