بهره برداری همزمان 15 پروژه در استان سمنان

15 پروژه با اعتباری بالغ بر 20 میلیارد ریال با حضور حجه الاسلام و المسلمین ملک محمدی نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی ، حجه الاسلام و المسلمین ترابی امام جمعه دامغان، مهندس عموزاده معاون عمرانی استانداری سمنان و جمعی از مقامات و مسئولین استان و شهرستان دامغان در محل پروژه خط انتقال آب از سد دامغان تا بندانحرافی به بهره برداری رسیدند.

  آرشیو خبری
  27 شهریور 1389

نشست صمیمی مهندس فتاح وزیر سابق نیرو با مدیران صنعت آب وبرق استان سمنان

مهندس پرویز فتاح وزیر سابق نیرو در جمع مدیران صنعت آب و برق  استان سمنان بیان داشتند که انشاء اله که با حل مشکلات مردم به هدف نهایی که همان رضایت خداوند است برسیم مصداق رضایت خداوند را رضایت مردم، رضایت زیر مجموعه و رضایت علماء دین دانست.

  آرشیو خبری
  25 شهریور 1389

استاندار سمنان از پروژه انتقال آب قطری بازدید کرد

دکتر عباس رهی استاندار سمنان، دکتر کاظمی جلالی نماینده شاهرود در مجلس شورای اسلامی، معاونین استانداری، مدیران عامل شرکت آب منطقه ای سمنان و شرکت آبفای شهری و جمعی از مدیران و مسئولین اجرایی استان و شهرستان شاهرود در روز چهارشنبه مورخ 89/6/24 از چشمه سارهای قطری و عملیات اجرایی خط انتقال آب شرب شاهرود بازدید کردند.

  آرشیو خبری
  25 شهریور 1389

نشست مشترک قضات و روسای دادگستری با مسئولین شرکت آب منطقه ای سمنان

به منظور ایجاد هماهنگی و وحدت رویه در روند اجرایی پرونده های حقوقی، اولین نشست مشترک قضات و روسای دادگستری بخش مهدیشهر با مدیران و مسئولین شرکت آب منطقه ای سمنان برگزار شد.

  آرشیو خبری
  24 شهریور 1389

برگزاری مراسم انس با قرآن در شرکت آب منطقه ای سمنان

در بیست و هشتمین روز از ماه پر فیض و مبارک رمضان مراسم انس با قرآن توسط دونفر از قاریان ممتاز استان و باحضور جمعی از مدیران ، معاونین و کارکنان شرکت آب منطقه ای سمنان در نمازخانه این شرکت برگزار شد.

  آرشیو خبری
  21 شهریور 1389

مهمترین اقدامات شرکت آب منطقه ای سمنان در هفته دولت ارائه شد.

 

به مناسبت فرا رسیدن هفته دولت از سوی مهندس حبیبی مدیر عامل شرکت مهمترین اقدامات شرکت آب منطقه ای سمنان تشریح شد.

  آرشیو خبری
  6 شهریور 1389

بهره برداری پروژه های شرکت آب منطقه ای سمنان در هفته دولت

 

در آستانه هفته دولت مهندس جهانگیر حبیبی رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت آب منطقه ای سمنان از افتتاح و بهره برداری از 3 پروژه این شرکت در هفته دولت خبر داد.

 

  آرشیو خبری
  2 شهریور 1389