برنامه های هفته صرفه جویی در مصرف آب اعلام شد.

با توجه به شروع فصل تابستان و مصرف دو چندان از آب در این ایام از 1 تا 7 تیرماه هفته صرفه جویی در مصرف آب  برنامه هایی به شرح ذیل اعلام گردیده است.

  آرشیو خبری
  31 خرداد 1389

تقدیر مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران از شرکت آب منطقه ای سمنان

مهندس علیرضا الماسوندی مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران از تلاشها و زحمات مهندس جهانگیر حبیبی مدیرعامل و کارکنان شرکت آب منطقه ای سمنان تقدیر نمود.

 

  آرشیو خبری
  30 خرداد 1389

«مالکین و بهره برداران محترم منابع آب سطحی و زیرزمینی»

به منظور بهره مندی از تسهیلات طرح هدفمند کردن یارانه ها جهت درج مشخصات و شماره حساب بانکی خود به سایت www.refahi.ir مراجعه فرمائید.

  آرشیو خبری
  26 خرداد 1389

تقدیر از خادمین و تلاشگران امر نماز در شرکت آب منطقه ای سمنان

همزمان با آغاز ماه رحمت و مغفرت رجب المرجب و سالروز میلاد پرخیر و برکت و با سعادت پنجمین امام شیعیان حضرت امام محمدباقر (ع) و طی مراسمی از 5 نفر فعالان و خادمین اقامه نماز در شرکت آب منطقه ای سمنان تجلیل بعمل آمد.

  آرشیو خبری
  25 خرداد 1389

نشست فرماندهان حوزه مقاومت روح ا... کارمندان استان سمنان برگزار شد.

جلسه فرماندهان حوزه مقاومت روح ا... بسیج کارمندان استان سمنان به میزبانی پایگاه مقاومت علی ابن ابیطالب (ع) شرکت آب منطقه ای سمنان در محل سد شهید رجایی برگزار گردید.

  آرشیو خبری
  23 خرداد 1389

بازدید دانشجویان رشته مهندسی آب از پروژه سدمخزنی مجن شاهرود

25 نفر از دانشجویان رشته مهندسی آب دانشگاه صنعتی شاهرود به اتفاق اساتید مربوطه از پروژه سد تنظیمی مجن در شهرستان شاهرود بازدید نمودند.

 

  آرشیو خبری
  17 خرداد 1389

برگزاری مراسم تجلیل از مقام زن در شرکت آب منطقه ای سمنان

همزمان با میلاد فرخنده و با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و سلاله پاکش حضرت امام خمینی (ره) و هفته بزرگداشت زن از بانوان شاغل در شرکت آب منطقه ای سمنان تجلیل بعمل آمد.

 

  آرشیو خبری
  17 خرداد 1389

صعود کارکنان امور آب شهرستان شاهرود به ارتفاعات کوه قاسم

15 نفر از کارکنان اداره منابع آب شهرستان شاهرود اقدام به صعود در ارتفاعات کوه قاسم، ابر و منطقه شاهوار نمودند.

  آرشیو خبری
  12 خرداد 1389

دانش آموزان راهنمایی تیزهوشان سمنان از سد مخزنی دامغان بازدید کردند.

در راستای لزوم آشنایی اقشار مختلف مردم از روند اجرایی پروژه های در دست اجرا و اجرا شده در استان سمنان تعداد 120 نفر از دانش آموزان مقطع تحصیلی راهنمایی مدرسه استعدادهای درخشان شهید بهشتی (تیزهوشان) سمنان به همراه جمعی از مسئولین و معلمین این مدرسه از تاسیسات سد مخزنی دامغان بازدید کردند.

 

  آرشیو خبری
  10 خرداد 1389

برگزاری مراسم بزرگداشت سالروز آزادسازی خرمشهر در شرکت آب منطقه ای سمنان

به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر مراسمی با حضور جمعی از کارکنان شرکت آب منطقه ای سمنان در محل نمازخانه شرکت برگزار شد.

  آرشیو خبری
  4 خرداد 1389

توقیف یک دستگاه حفاری غیرمجاز در شهرستان دامغان

یک دستگاه حفاری از نوع تراکتوری که در منطقه اقبالیه شهرستان دامغان مشغول حفاری یک حلقه چاه غیرمجاز بود پس از شناسایی توقیف شد.

 

  آرشیو خبری
  4 خرداد 1389

فراخوان مقاله

وزارت نیرو –کمیته ملی آبیاری و زهکشی ایران میزبان دو کنگره بین المللی آبیاری و زهکشی و سمینار سمپوزیوم و اجلاس سالانه ICID در مهر ماه سال 1390 در تهران می باشد.علاقه مندان به ارسال مقاله ، جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت http://www.icid2011.org مراجعه فرمایند.

  آرشیو خبری
  1 خرداد 1389