دانشجویان از پروژه های شهرستان شاهرود بازدید کردند

تعداد 50 نفر از دانشجویان رشته آبیاری دانشکده کشاورزی دانشگاه صنعتی شاهرود از پروژه تغذیه مصنوعی ارمیان میامی شهرستان بازدید کردند.

 

  آرشیو خبری
  28 اردیبهشت 1389

مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران فواصل کاری باید کوتاه شوند

 

مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران فواصل کاری باید کوتاه شوند
مهندس علیرضا الماسوندی در نشست استانی شورای معاونین و مدیران شرکت مدیریت منابع آب ایران که در شرکت آب منطقه ای سمنان برگزار شد گفت: ارتباط بیشتر و تلاش و کوشش مضاعف از وظایف ما می باشد و فواصل کاری باید کوتاه شود.

  آرشیو خبری
  25 اردیبهشت 1389

تحقق 70 درصدی مصوبات دور دوم سفر هیئت دولت به سمنان در بخش آب منطقه ای

 

مهندس جهانگیر حبیبی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای سمنان در نشست استانی شورای معاونین و مدیران شرکت مدیریت منابع آب ایران که در شرکت آب منطقه ای سمنان برگزار شد، از تحقق 70 درصدی مصوبات دور دوم سفر هیئت دولت به استان سمنان خبر داد.

  آرشیو خبری
  25 اردیبهشت 1389

مشکلات کارکنان آب سمنان مورد بررسی قرار گرفت

مشکلات کارکنان آب سمنان مورد بررسی قرار گرفت
از سوی مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران مسائل و مشکلات کارکنان شرکت آب منطقه ای سمنان با حضور مهندس علیرضا الماسوندی مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران مورد بررسی قرار گرفت.

  آرشیو خبری
  25 اردیبهشت 1389

مدیرعامل شرکت منابع آب ایران در سال جاری 20 سد مخزنی در کشور آبگیری می شود

مدیرعامل شرکت منابع آب ایران در سال جاری 20 سد مخزنی در کشور آبگیری می شود.
مدیرعامل شرکت منابع آب ایران در مصاحبه مطبوعاتی با خبرنگاران در سمنان گفت: امسال در سطح کشور می توانستیم 28 سدمخزنی را اتمام و آبگیری نمائیم که به دلیل کاهش اعتبارات این میزان به 20 سد کاهش یافت.

  آرشیو خبری
  25 اردیبهشت 1389

مدیرعامل شرکت منابع آب ایران: آب عرصه ای است که همه پدیده های عالم در آن تجلی می یابد

مدیرعامل شرکت منابع آب ایران: آب عرصه ای است که همه پدیده های عالم در آن تجلی می یابد

مدیرعامل شرکت منابع آب ایران در نشستی با کارکنان شرکت آب منطقه ای سمنان همگان را به توجه بیشتر به مسئله آب فراخواند و افزود: آب عرصه ای است که همه پدیده های عالم در آن تجلی می یابد.
مهندس علیرضا الماسوندی به ضرورت مطالعه قرآن و مراجعه به آیات اشاره نمود و گفت: باید رده هدایت را پیش گرفته و به قرآن رجوع کنیم. وی با اشاره به سخن دبیرکل سازمان ملل پیرامون اینکه آب ارزش حیاتی دارد، آنرا سخنی دانست که خداوند 1400 سال پیش در قرآن از آن سخن به میان آورده است.

  آرشیو خبری
  25 اردیبهشت 1389

از سوی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای سمنان: تشریح فعالیت ها و عملکرد طرحهای منابع آب در استان سمنان

در یک مصاحبه تلویزیونی، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای سمنان فعالیت ها و عملکرد طرحهای عمرانی و تامین آب استان سمنان را تشریح کرد.
در این مصاحبه مهندس جهانگیر حبیبی مطالعه و اجرای چندین پروژه منابع آبی در سطح استان را از مهمترین فعالیت های عمرانی شرکت آب منطقه ای در سال گذشته دانست و اظهار داشت: به یاری خداوند کار اجرای 8 طرح دیگر هم امسال آغاز خواهد شد.
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای سمنان با تاکید به اینکه سال 88 حدود 21 طرح شامل 51 پروژه در سطح استان به مرحله مطالعه و یا اجرا رسیده است یادآور شد: از مهمترین آنها می توان به پروژه های سد مجن و سد کالپوش در شهرستان شاهرود، تصفیه خانه دامغان، تغذیه مصنوعی آبگرم سمنان، تغذیه مصنوعی گرمسار و ایوانکی اشاره کرد.

  آرشیو خبری
  20 اردیبهشت 1389

مسابقات قرآنی وزارت نیرو در سمنان برگزار شد.

هشتمین دوره مسابقات قرآنی وزارت نیرو در مرحله استانی با حضور شرکت کنندگان از شرکتهای تابعه وزارت نیرو در استان سمنان (شرکتهای آب منطقه ای، آبفای شهری و روستایی ، توزیع نیروی برق و برق منطقه ای) به میزبانی شرکت آبفار استان برگزار شد.

 

  آرشیو خبری
  18 اردیبهشت 1389

بازدید نماینده مردم شاهرود از پروژه سدمخزنی مجن

دکتر کاظم جلالی نماینده مردم شاهرود در مجلس شورای اسلامی بهمراه تنی چند از مسئولین محلی شهرستان شاهرود از مراحل ساخت طرح سدمخزنی مجن شاهرود بازدید کردند و از نزدیک در جریان مراحل اجرایی طرح قرار گرفتند.

 

  آرشیو خبری
  13 اردیبهشت 1389

نماینده مردم دامغان از پروژه آبی شهرستان دامغان بازدید کرد

 

حجه الاسلام ملک محمدی نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی ضمن بازدید از چندین پروژه آبی در شهرستان دامغان ، از مراحل مختلف ساخت و فرآیند اجرایی آن طرحها مطلع شد.
در این بازدید که نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار و بخشدار مرکزی دامغان ، مهندس جهانگیر حبیبی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای سمنان، معاونین شرکت و نمایندگان مشاور و پیمانکار حضور داشتند ، ابتدا گزارشی از روند اجرایی و مراحل ساخت پروژه های تغذیه مصنوعی آبشرف ریزو ، سد خاکی تویه دروار ، خط انتقال آب از سد تا بند انحرافی دامغان و سامانه انتقال و تصفیه خانه آب شرب در حال ساخت این شهر به تفکیک توسط مشاوران و پیمانکاران ارائه شد و سپس از اجزای مختلف این پروژه ها بازدید بعمل آمد.

  آرشیو خبری
  11 اردیبهشت 1389