آيت‌الله مكارم شيرازي در ديدار مديرعامل شركت مديريت منابع آب ايران:ميزان استفاده آب در كشور متناسب با شرايط موجود نيست

يكي از مراجع عظام تقليد در قم گفت: در زمان حاضر ميزان استفاده آب در كشور متناسب با وضعيت و شرايط موجود كه با كمبود آب مواجه هستيم، نيست و از آب استفاده بي‌رويه مي‌شود.

 

 

 

 

  آرشیو خبری
  29 فروردین 1389

تقدیر مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران از مدیریت و کارکنان شرکت آب منطقه ای سمنان

 مهندس علیرضا الماسوندی مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران طی نامه ای از حسن تدبیر و تلاشهای ارزنده مهندس جهانگیر حبیبی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای سمنان و مجموعه کارکنان این شرکت بدلیل توجه و اهتمام در استقرار و اخذ گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت iso 9001:2008 تقدیر و تشکر کرد.

  آرشیو خبری
  28 فروردین 1389

برگزاری اولین نشست بسیجیان شرکت در سال 89

اولین نشست بسیجیان شرکت با حضور سرهنگ مطهری نژاد فرمانده حوزه مقاومت روح اله بسیج کارمندان استان ، معاونین حوزه، فرمانده و اعضای شورای پایگاه مقاومت بسیج شرکت آب منطقه ای سمنان در روز 23/1/89 برگزار شد.

  آرشیو خبری
  24 فروردین 1389

بازدید نماینده مردم سمنان از پروژه آبی شهرستان سمنان

دکتر مصطفی کواکبیان نماینده مردم سمنان در مجلس شورای اسلامی ضمن بازدید از پروژه بندانحرافی و سامانه انتقال آب چشمه های آبگرم سمنان از مراحل ساخت و فرآیند اجرایی آن مطلع شد.

 

 

  آرشیو خبری
  22 فروردین 1389

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای سمنان از پروژه های شهرستان گرمسار بازدید کرد.

مهندس جهانگیر حبیبی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل آب منطقه ای سمنان بهمراه اعضای هیئت مدیره، معاون طرح و توسعه از پروژه تغذیه مصنوعی گرمسار و ترمیم کانال انتقال آب سیمین دشت به گرمسار بازدید نمودند.

 

  آرشیو خبری
  22 فروردین 1389

گزیده ای از فرمایشات مقام عظمای ولایت در پیام نوروزی 89

امسال براى اينكه ما بتوانيم آنچه را كه در اين دعاى شريف به ما تعليم داده شده است و وظيفه‌ى ماست، انجام بدهيم، براى اينكه بتوانيم بر طبق اقتضائات كشور و ظرفيتهاى كشور حركت كنيم، احتياج داريم به اينكه همت خودمان را چند برابر كنيم؛ كار را متراكم‌تر و پرتلاش‌تر كنيم. من امسال را به عنوان سال «همت مضاعف و كار مضاعف» نامگذارى ميكنم. به اميد اينكه در بخشهاى مختلف، بخشهاى اقتصادى، بخشهاى فرهنگى، بخشهاى سياسى، بخشهاى عمرانى، بخشهاى اجتماعى، در همه‌ى عرصه‌ها، مسئولين كشور به همراه مردم عزيزمان بتوانند با گامهاى بلندتر، با همت بلندتر، با كار بيشتر و متراكم‌تر، راه‌هاى نرفته‌اى را بپيمايند و به هدفهاى بزرگ خود ان‌شاءاللَّه نزديكتر شوند. ما به اين همت مضاعف نيازمنديم. كشور به اين كار مضاعف نيازمند است.

  آرشیو خبری
  17 فروردین 1389