برگزاری مراسم زیارت عاشورا در شرکت آب منطقه ای سمنان

به مناسب سالروز شهادت نهمین اختر تابناک آسمان ولایت و امامت جوادالائمه حضرت امام محمد تقی (ع) مراسم پرفیض زیارت عاشورا با حضور حجه الاسلام و المسلمین قنبری مسئول امور فرهنگی صنعت آب و برق استان سمنان، مدیرعامل، معاونین وجمعی از کارکنان شرکت آب منطقه ای سمنان در روز چارشنبه مورخ 27/8/88 در محل نمازخانه شرکت برگزار شد.

  آرشیو خبری
  30 آبان 1388

تبریک به آقای مهندس مجید نامجو

انتخاب شایسته آقای مهندس مجید نامجو به سمت وزیر نیرو از سوی رئیس جمهور که با رای بالای نمایندگان مجلس صورت پذیرفت، نشان از عملکرد خوب ایشان در مدیریتهای قبلی می باشد. این انتخاب شایسته را به ایشان و کلیه کارکنان صنعت آب و برق تبریک عرض می نماییم.

مدیر عامل و کارکنان شرکت سهامی آب منطقه ای سمنان

  آرشیو خبری
  27 آبان 1388

نشست مشترک مدیرعامل و معاونین شرکت آب منطقه ای سمنان با فرماندار و بخشداران شهرستان گرمسار برگزار شد

در جلسه ای که با حضور ستاری فرماندار، بخشداران شهرستان گرمسار و جمعی از اصحاب رسانه در محل فرمانداری آن شهرستان برگزار شد، مهندس جهانگیر حبیبی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای سمنان تامین آب شرب و صنعت برای شهرستان گرمسار را از جمله طرحهای اولویت دار عنوان کرد و اظهار داشت: همواره در استان خصوصاً در شهرستان گرمسار با محدودیت منابع آبی مواجه هستیم و شرکت آب منطقه ای سمنان در راستای تامین آب سالم و مطمئن مصمم است با استفاده از تمام ظرفیت های ممکن و شناسایی منابع جدید آبی آب شرب و صنعت سالم و با کیفیت را برای شهرستان گرمسار تامین نماید.

  آرشیو خبری
  25 آبان 1388

بازدید مهندس نامجو از چندین طرح آبی در استان سمنان

مهندس مجید نامجو سرپرست وزارت نیرو در روز پنج شنبه مورخ 12/8/88 از پروژه آبرسانی به شهر دامغان ، تصفیه خانه آب شرب شهر دامغان و همچنین طرح انتقال آب از سد مخزنی تا بند انحرافی دامغان بازدید کرد

  آرشیو خبری
  16 آبان 1388

برگزاری جلسه شورای حفاظت از منابع آب زیرزمینی در استان سمنان

پنجمین جلسه شورای حفاظت از منابع آب زیرزمینی در استان سمنان در روز سه شنبه مورخ 12/8/88 درمحل سالن غدیر استانداری برگزار شد.در این جلسه دکتر عباس رهی استاندار سمنان، معاونین استانداری و تعدادی از مدیران اجرایی و عضو شورای حفاظت استان حضور داشتند.


 

  آرشیو خبری
  13 آبان 1388

برگزاری جشن میلاد امام رضا (ع) در شرکت آب منطقه ای سمنان

مراسم جشن میلاد با سعادت هشتمین اختر تابناک ولایت وامامت ثامن الحجج حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) در نمازخانه شرکت آب منطقه ای سمنان برگزار شد.

  آرشیو خبری
  9 آبان 1388

تقدیر و تشکر رئیس شورای شهر مهدیشهراز مدیرعامل آب منطقه ای سمنان

امام وردی نورانی رئیس شورای اسلامی شهر مهدیشهر طی نامه ای از اقدام مهندس جهانگیر حبیبی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت در خصوص پیگیری مسائل مربوط به آب شهرستان مهدیشهر تقدیر وتشکر نمود.
لازم بذکر است اخیراً مدیرعامل شرکت آب منطقه ای سمنان طی حکمی مهندس محمدحسن جعفریان را بعنوان مسئول پیگیری و هماهنگی موارد مرتبط با آب شهرستان مذکور منصوب نموده است

  آرشیو خبری
  6 آبان 1388