دیدار اعضای بنیاد همیاری مردمی در توسعه و عمران شهرستان سمنان با مدیرعامل شرکت آب منطقه ای سمنان

در جلسه ای که با حضور مهندس جهانگیر حبیبی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای ، مدیران و معاونین شرکت و جمعی از معتمدین محلی و اعضای بنیاد همیاری مردمی در توسعه آموزش عالی و عمران شهرستان سمنان در محل شرکت آب
 منطقه ای سمنان برگزار شد، مهندس حبیبی از مطالعه 3 طرح بزرگ تامین آب شرب شهرستانهای سمنان و مهدی شهر خبر داد.

  آرشیو خبری
  25 مهر 1388

برگزاری مراسم زیارت عاشورا در شرکت آب منطقه ای سمنان

به مناسبت سالروز شهادت ششمین پیشوای شیعیان جهان امام صادق (ع) مراسم زیارت عاشورا باتفاق جمعی از کارکنان شرکت آب منطقه ای سمنان در محل نمازخانه شرکت برگزار شد.
در این مراسم پس از مدیحه سرایی توسط مداحان اهل بیت، حجه الاسلام و المسلمین قنبری مسئول امور فرهنگی صنعت آب وبرق در خصوص فضائل اخلاقی بنیانگذار فقه جعفری سخنانی ایراد نمود

  آرشیو خبری
  25 مهر 1388

جلسه کارگروه سیل و طغیان رودخانه ها در شرکت آب منطقه ای سمنان برگزار شد.

اولین جلسه کارگروه تخصصی سیل و طغیان رودخانه ها همزمان با هفته کاهش اثرات بلایای طبیعی با حضور اعضای کارگروه در روز دوشنبه مورخ 20/7/88 در شرکت آب منطقه ای سمنان برگزار شد.

  آرشیو خبری
  25 مهر 1388

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای سمنان: کار مطالعات تعیین حد حریم و بستر 490 کیلومتر و مطالعات ساماندهی 417 کیلومتر از رودخانه ها و مسیل های استان به ات

مهندس جهانگیر حبیبی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای سمنان به مناسبت هفته کاهش بلایای طبیعی در برنامه زنده رادیویی صبح و زندگی، پدیده سیل و طغیان رودخانه ها را یک مسئله طبیعی خواند و گفت: سیل رویدادی ناگهانی است که منشأ آن بارندگی بیش از حد در یک مدت کوتاه است و دخالت در مسیلها و رودخانه ها و تجاوز به حریم و بستر رودخانه ها و تخریب مراتع و جنگلها از مهمترین عوامل وقوع سیلاب است.

  آرشیو خبری
  21 مهر 1388

مانور امداد نجات در سد نعیم آباد شاهرود برگزار شد

در دومین روز از هفته کاهش اثرات بلایای طبیعی مانور امداد نجات بامحوریت امداد در آب در سد مخزنی نعیم آباد شاهرود برگزار شد.

  آرشیو خبری
  21 مهر 1388

انتصاب در شرکت آب منطقه ای سمنان

 طی احکام جداگانه ای از سوی مهندس جهانگیر حبیبی رئیس هیئت مدیره ومدیرعامل شرکت آب منطقه ای سمنان آقای مهندس محمدحسن جعفریان با حفظ پست سازمانی بعنوان مسئول پیگیری راه اندازی و تشکیل اداره امور منابع آب شهرستان مهدیشهر، مهندس داود دیواندری به حفظ سمت بعنوان مسئول پیگیری تشکیل گنجینه آب و خانم رامش خسروی بعنوان مشاور مدیرعامل در امور بانوان شرکت آب منطقه ای معرفی شدند.

  آرشیو خبری
  20 مهر 1388

امام جمعه سمنان بر ضرورت توسعه آموزش برای پیشگیری از حوادث تاکید کرد

نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه سمنان توسعه آموزشها در جامعه را براي پيشگيري از حوادث غيرمترقبه ضروري خواند.
حجت الاسلام والمسلمين سيدمحمد شاهچراغي نماینده ولی فقیه و امام جمعه سمنان در ديدار اعضاي ستاد حوادث غير مترقبه استان سمنان گفت: پيشگيري در امر کاهش خسارات ناشي از حوادث غيرمترقبه نظیر سیل ، زلزله و ... بسيار مهم و تاثير گذار است و در اين زمينه آموزش به مردم از اهميت خاصي برخوردار است.

  آرشیو خبری
  20 مهر 1388

تشریح برنامه های هفته کاهش اثرات بلایای طبیعی در شرکت آب منطقه ای سمنان

در آستانه هفته کاهش اثرات بلایای طبیعی، مهندس جهانگیر حبیبی رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت
آب منطقه ای سمنان برنامه های اجرایی این هفته را که از تاریخ 18 لغایت 25 مهر ماه سالجاری است به شرح ذیل اعلام نمود:

  آرشیو خبری
  18 مهر 1388

نشست سیاسی بسیجیان شرکت آب منطقه ای سمنان در هفته دفاع مقدس

    در ششمین روز از هفته دفاع مقدس نشست سیاسی بسیجیان با حضور مدیرعامل ، معاونین کارکنان و بسیجیان شرکت آب منطقه ای سمنان برگزار شد.

  آرشیو خبری
  7 مهر 1388

مراسم تجلیل از ایثارگران، بازنشستگان، دانش آموزان ممتاز در شرکت آب منطقه ای سمنان برگزار شد.

در سومین روز از هفته دفاع مقدس از ایثارگران ، بازنشستگان، منتخبین قرآنی و دانش آموزان ممتاز فرزندان کارکنان شرکت آب منطقه ای سمنان تجلیل بعمل آمد.

  آرشیو خبری
  4 مهر 1388