ثبت نام متقاضیان فراورده های نفتی

در راستای راه اندازی سامانه الکترونیکی ثبت نام متقاضیان فراورده های نفتی تکمیل فرم (الف) در سایت تجارت آسان به آدرس http://www.tejaratasan.ir   امکان پذیر می باشد .خواهشمند است متقاضیان محترم جهت ثبت نام به آدرس مذکور مراجعه فرمایند.

  آرشیو خبری
  30 شهریور 1388

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای سمنان: در استان سمنان فقط 49 حلقه چاه غیرمجاز وجود دارد

مهندس جهانگیر حبیبی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای سمنان در جلسه شورای حفاظت از منابع آب استان سمنان با بیان اینکه در استان سمنان با مساحت 97 هزار کیلومترمربعی فقط 49 حلقه چاه غیرمجاز وجود دارد به نسبت مساحت بهترین وضعیت را در بین استانهای کشور از لحاظ جلوگیری از حفر چاههای غیرمجاز و تعیین تکلیف چاههای غیرمجاز سنواتی داشته است.

  آرشیو خبری
  25 شهریور 1388

محفل انس با قرآن در شرکت آب منطقه ای سمنان

در بیست و سومین روز ماه مبارک رمضان محفل انس با قرآن در نمازخانه شرکت برگزار شد. این مراسم که با همت کمیته فرهنگی شرکت و با حضور مدیرعامل ، معاونین و سایر کارکنان شرکت آب منطقه ای سمنان برگزار شد تعدادی از آیات وحی توسط قاریان تلاوت شد.

  آرشیو خبری
  24 شهریور 1388

استاندار سمنان: برای بررسی راههای بهره برداری اقتصادی از آب در استان و رفع موانع قانونی آن باید کمیته ای تخصصی تشکیل شود.

     در چهارمین جلسه شورای حفاظت از منابع آب، استاندار سمنان با تاکید بر نگاه اقتصادی به مسئله آب ونهضت صرفه جویی و استفاده بهینه از منابع آب در استان سمنان، تشکیل کمیته ای برای مقابله با بحران کم آبی و برطرف نمودن موانع قانونی بهره برداری اقتصادی از آب در استان را ضروری و مهم خواند.

  آرشیو خبری
  23 شهریور 1388

در مراسمی از رئیس اداره روابط عمومی شرکت آب منطقه ای سمنان تقدیر شد.

حجه الاسلام علی یزدان پرست مسئول امور فرهنگی و دینی وزارت نیرو از زحمات حمیدرضا علیان رئیس اداره روابط عمومی شرکت آب منطقه ای سمنان در جهت اعتلای ارزشهای والای اسلامی و انسانی و ترویج فرهنگ قرآنی و برپایی فریضه ارزشمند نماز تقدیر و تشکر نمود.

  آرشیو خبری
  18 شهریور 1388

انتصاب مسئول امور فرهنگی صنعت آب و برق استان سمنان

در مراسمی با حضور حجه الاسلام یزدان پرست مسئول امور فرهنگی وزارت نیرو ، مدیران عامل واعضای هیئت مدیره شرکتهای آب و برق استان سمنان و مدیران روابط عمومی شرکتهای یادشده ، حجه الاسلام قنبری بعنوان مسئول امور فرهنگی صنعت آب وبرق استان سمنان منصوب شد.

  آرشیو خبری
  18 شهریور 1388

برگزاری جلسه شورای بسیج شرکت آب منطقه ای سمنان

در جلسه ای با حضور اعضای شورای بسیج پایگاه مقاومت علی ابن ابیطالب (ع) شرکت آب منطقه ای سمنان ضمن ارائه گزارش  عملکرد و فعالیت های بسیج برنامه های آتی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

  آرشیو خبری
  7 شهریور 1388

استاندار سمنان: طرحها و پروژه های مهم آب و برق در استان به انجام رسیده است.

در اولین روز بزرگداشت هفته دولت مهندس علی عبداللهی استاندار سمنان در جمع مدیران و مسئولین و کارکنان سازمانها و نهادهای استان سمنان با تبریکات هفته د ولت، ارایه خدمت توسط مسئولین اجرایی استان را یک اصل مهم دانست و اظهار داشت: امروز دولتی که عنوان خدمتگزار دارد، دولت مردمی است و مدیران و مسئولین آن هم باید توجه زیادی به نیازهای آحاد مردم جامعه داشته باشند.

  آرشیو خبری
  3 شهریور 1388

معاون برنامه ریزی شرکت آب منطقه ای سمنان: استان سمنان 188 میلیون مترمکعب آب کسری مخازن دارد.

مهندس محمدرضا خاموشی معاون برنامه ریزی و بهبود مدیریت شرکت آب منطقه ای سمنان در برنامه گفتگوی ویژه خبری در شبکه استانی سیمای سمنان مهمترین وظیفه صنعت آب در استان را ایجاد مدیریت بین منابع و مصارف دانست و گفت در جهت جبران کسری مخازن حدود 188 میلیون مترمکعب آب زیرزمینی در کل دشتهای سمنان و در راستای اجرایی نمودن سیاستهای وزارت نیرو مبنی بر تقویت سفره های آب زیرزمینی چاره ای جز اجرای طرح تعادل بخشی که همان تحول در مدیریت منابع آب و تعادل بین تغذیه و برداشت از سفره های زیرزمینی است نداریم.

  آرشیو خبری
  2 شهریور 1388