معاون سیاسی امنیتی استانداری سمنان: باید به آب به عنوان یک ثروت عظیم و تمام شدنی نگاه کنیم

در دومین گردهمایی حفاظت و بهره برداری بهینه از منابع آب شهرستان دامغان احمد عجم معاون سیاسی امنیتی استانداری سمنان آب را به عنوان یک ثروت عظیم و تمام شدنی معرفی کرد و آن را کالای اساسی و گوهر گرانبها در مناطق کویری دانست.

  آرشیو خبری
  30 تیر 1388

برگزاری جلسه هماهنگی مدیران ارشد صنعت آب و برق استان سمنان با حضور دکتر داریانی

دکتر محمدعلی داریانی معاون تحقیقات و منابع انسانی وزارت نیرو در جمع مدیران ارشد صنعت آب و برق استان سمنان اهمیت دادن به موضوع سلامت اداری را بحث مهم و اصلی در سطح وزارت نیرو عنوان کرد.
وی کارگروههای انسجام بخشی و شوراهای هماهنگی آب و برق را عاملی برای ارتقاء در هماهنگی بیشتر بین مدیران استانی وزارت نیرو دانست و تاکید کرد: ایجاد وحدت و همدلی بین کارکنان و مدیران، همکاری،  تعامل و تبادل نظر در صنعت آب و برق از وظایف مهم و اساسی این شورا در استانها و محدوده هر شهرستان می باشد.

  آرشیو خبری
  24 تیر 1388

برگزاری آزمون سراسری استخدامی در شرکت آب منطقه ای سمنان

در راستای اجرای سیاست ها و به استناد مجوزهای استخدامی وزارت نیرو، آزمون سراسری استخدامی در جهت تکمیل نیروی انسانی شرکت آب منطقه ای سمنان برگزار شد.

  آرشیو خبری
  20 تیر 1388

با حضور مهندس محمودی عملیات اجرایی انتقال آب از سد دامغان تا بند انحرافی آغاز شد

طی مراسمی و با حضور مهندس ستار محمودی مدیر عامل شرکت مدیریت منابع آب ایران گلنگ اجرای خط لوله انتقال آب از سد دامغان تا بند انحرافی آغاز شد

  آرشیو خبری
  16 تیر 1388

بازدید دکتر کواکبیان نماینده مردم سمنان و مهدیشهر از شرکت آب منطقه ای سمنان

دکتر مصطفی کواکبیان نماینده مردم شهرستانهای سمنان و مهدیشهر در مجلس شورای اسلامی در جمع معاونین و مدیران شرکت آب منطقه ای سمنان خدمت رسانی به مردم را اصلی ترین وظیفه سازمانها و دستگاهها دانست.
نماینده مردم سمنان و مهدی شهر  با تبریک ایام خجسته و مبارک ماه رجب به آیاتی از قرآن کریم اشاره کرد و یاد آور شد: ما همواره باید خدمت رسانی به مردم را از اولویت های کاری خود بدانیم و با همت مضاعفی این راه را به سرانجام برسانیم.

  آرشیو خبری
  14 تیر 1388

نشست صمیمی مسئول امور فرهنگی وزارت نیرو با مدیران ارشد آب وبرق استان سمنان

حجه الاسلام و المسلمین علی یزدان پرست مسئول امور فرهنگی وزارت نیرو در جمع مدیران عامل و اعضای هیئت مدیره شرکتهای صنعت آب و برق خدمت رسانی به مردم را عبادت در راه خدا دانست.
در ابتدای این مراسم مسئول امور فرهنگی وزارت نیرو به حماسه بزرگ و میلیونی مردم در انتخابات ریاست   جمهوری اشاره کرد و این حرکت عظیم و پرشور را نشانه عظمت ملت غیور و همیشه در صحنه دانست.

  آرشیو خبری
  13 تیر 1388

مراسم گرامیداشت شهدای هفتم تیر در شرکت آب منطقه ای سمنان برگزار شد.

همزمان با سالروز شهادت مظلومانه آیت اله دکتر بهشتی و 72 تن از یاران باوفایش که در انفجار بمب در دفتر مرکزی حزب جمهوری اسلامی در سال 1360 به دست منافقان کوردل به شهادت رسیدند مراسمی در نمازخانه شرکت آب منطقه ای سمنان برگزار گردید. در این مراسم که با مداحی مداحان اهل بیت همراه بود ضمن قرائت زیارت عاشورا، یاد و خاطره شهدای هفتم تیر گرامی داشته شد.

  آرشیو خبری
  7 تیر 1388

بازدید استاندار سمنان از محل سایت سدهای در دست مطالعه شرکت آب منطقه ای سمنان

مهندس علی عبداللهی استاندار سمنان از محل سایت پروژه های مطالعاتی سدهای تنظیمی و طرحهای تامین آب شرب در شمال شهرستانهای  مهدیشهر و سمنان بازدید کرد.

  آرشیو خبری
  2 تیر 1388

آگهی استخدام

شركت سهامی آب منطقه ای استان سمنان زیر نظر شرکت مديريت منابع آب ايران در راستاي تحقق اهداف و وظايف خود و با استناد به مجوزهاي استخدامي صادره، از بين فارغ التحصيلان دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالي كشور در رشته های مهندسی عمران –آب ؛ مهندسی عمران – آبهای سطحی ،مهندسی هیدرولوژی ، بهره برداری از سد و شبکه ، ساختمان های آبی ، زمین شناسی ، حقوق ، روابط عمومی ،علوم اجتماعی _ ارتباطات، ارتباطات اجتماعی ، علوم اجتماعی- پژوهش ، علوم اجتماعی – برنامه ریزی  از طريق برگزاري آزمون، مصاحبه و گزينش، در صورت كسب نمره حد نصاب به صورت قراردادي استخدام مي نمايد. جهت کسب اطلاعات بیشتر به قسمت دعوت به همکاری و جهت ثبت نام در آزمون به سایت ذیل مراجعه فرمایید:

http://www.azmoon.niroo.com

  آرشیو خبری
  1 تیر 1388

تشکر و قدر دانی استاندار سمنان از مدیر عامل و کارکنان شرکت آب منطقه ای سمنان

طی نامه ای از سوی مهندس عبداللهی استاندار سمنان از تلاشها و زحمات مدیر عامل و کار کنان شرکت آب منطقه ای سمنان که در دومین دور سفر ریاست جمهوری و هیات دولت به استان سمنان نهایت همکاری با استانداری داشته اند تقدیر و تشکر نمود.

  آرشیو خبری
  1 تیر 1388