آکهی استخدام

شركت سهامی آب منطقه ای استان سمنان زیر نظر شرکت مديريت منابع آب ايران در راستاي تحقق اهداف و وظايف خود و با استناد به مجوزهاي استخدامي صادره، از بين فارغ التحصيلان دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالي كشور در رشته های مهندسی عمران –آب ؛ مهندسی عمران – آبهای سطحی ، زمین شناسی ، حقوق ، روابط عمومی ،علوم اجتماعی ، ازتباطات، ارتباطات اجتماعی از طريق برگزاري آزمون، مصاحبه و گزينش، در صورت كسب نمره حد نصاب به صورت قراردادي استخدام مي نمايد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در آزمون به سایت http://www.azmoon-niroo.com  مراجعه فرمایید

  آرشیو خبری
  31 خرداد 1388

مراسم بزرگداشت روز زن در شرکت آب منطقه ای سمنان

در روز میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و در مراسمی با حضور مهندس حبیبی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل معاونین ، مدیران ستادی و شهرستانهای تابعه استان و جمعی از بانوان شاغل در شرکت آب منطقه ای سمنان از مقام زن قدردانی بعمل آمد.

  آرشیو خبری
  27 خرداد 1388

مراسم سوگواری حضرت امام (ره) در شرکت آب منطقه ای سمنان برگزار شد.

بمناسبت فرارسیدن سالگرد رحلت معمار کبیر انقلاب مراسم بزرگداشتی همزمان با نماز ظهر و عصر در نمازخانه شرکت آب منطقه ای سمنان برگزار گردید.

امام خمینی (ره):عزیزان من که امید نهضت اسلامی به شماست در روز تعیین سرنوشت کشور به پا خیزید و به صندوق ها هجوم آورید و آرائ خود را در آن بریزید.

  آرشیو خبری
  17 خرداد 1388

برپایی ایستگاه صلواتی بمناسبت سالگرد ارتحال حضرت امام (ره)

بمناسبت سالگرد ارتحال ملکوتی و جانسوز بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و به همت پایگاه مقاومت بسیج شرکت آب منطقه ای سمنان ایستگاه صلواتی در محل شرکت برپا و از عزاداران، سوگواران و زائرین مرقد مطهر امام (ره) پذیرایی شد.

  آرشیو خبری
  18 خرداد 1388

برگزاری مراسم بزرگداشت سالروز آزادسازی خرمشهر در شرکت آب منطقه ای سمنان

با حضور حجه الاسلام جمشیدی امام جماعت، سرهنگ عرفانیان معاون حوزه نمایندگی ولی فقیه سپاه سمنان، مهندس حبیبی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل و تعدادی از کارکنان شرکت آب منطقه ای سمنان مراسم بزرگداشت سالروز آزادسازی خرمشهر در نمازخانه شرکت برگزار شد.

امام خمینی (ره):عزیزان من که امید نهضت اسلامی به شماست در روز تعیین سرنوشت کشور به پا خیزید و به صندوق ها هجوم آورید و آرائ خود را در آن بریزید.

  آرشیو خبری
  4 خرداد 1388

جلسه کارگروه آب، کشاورزی و مسکن استان سمنان با حضور ریاست محترم جمهور برگزار شد

جلسه کارگروه آب ، کشاورزی و مسکن استان سمنان با حضور دکتر احمدی نژاد ریاست محترم جمهور و برخی از اعضاء  هیأت محترم دولت در استانداری سمنان برگزار شد.
در این جلسه مهندس حبیبی رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت آب منطقه ای طی گزارشی وضعیت منابع آب استان و پتانسیل ها ، محدودیت ها و راهکارهای اجرایی درزمینه مدیریت منابع آب سطحی و زیرزمینی را به سمع آقای رئیس جمهور و اعضاء جلسه ارائه نمود.

  آرشیو خبری
  3 خرداد 1388

برگزاری جلسه هماهنگی مدیران آب و برق با حضور وزیر نیرو در شرکت آب منطقه ای سمنان

با حضور مهندس فتاح وزیر محترم نیرو و همچنین آقای مهندس عطارزاده معاونت محترم آب و آبفا وزارت نیرو جلسه هماهنگی مدیران صنعت آب و برق استان سمنان همزمان با دور دوم سفر هیأت محترم دولت در شرکت آب منطقه ای سمنان در روز پنج شنبه مورخ 31/2/88 برگزار شد و مدیران عامل شرکت های تابعه در حضور مقام عالی وزارت نیرو به ارائه گزارش عملکرد پرداخته و اقدامات و فعالیت های در دست اقدام شرکتهای زیر مجموعه را تشریح نمودند.

  آرشیو خبری
  3 خرداد 1388