تمجید استاندار سمنان از روند اجرایی و پیشرفت فیزیکی سد های کالپوش و مجن

مهندس علی عبداللهی استاندار سمنان در جریان بازدید از سدهای کالپوش و مجن به خبرنگار اعزامی صدا و سیمای مرکز سمنان گفت: با پیگیریهای خوبی که از سوی شرکت آب منطقه ای سمنان شده است الحمدا.. امروز شاهد پیشرفت قابل توجهی در این پروژه ها هستیم بنحوی که در ظرف حدود 10 ماه و با توجه به محدودیت های اعتباری و شرایط جور منطقه پیشرفت 17 درصد و 9 درصد برای این دو سد بسیار خوب است .

  آرشیو خبری
  12 اردیبهشت 1388

استاندار سمنان: اجرا و تکمیل سد کالپوش نوید توسعه در منطقه می باشد

مهندس علی عبداللهی استاندار سمنان بهمراه معاونین استانداری و تنی چند از مدیران استان و شهرستان شاهرود از سدهای تنظیمی مجن و سد مخزنی کالپوش در شهرستان شاهرود بازدید کردند.

  آرشیو خبری
  12 اردیبهشت 1388

بازدید تیم رسانه ای وزارت کشور از پروژه سد مجن در شهرستان شاهرود

در آستانه دور دوم سفر ریاست جمهوری تیم رسانه ای از پروژه سد خاکی مجن در شهرستان شاهرود با محوریت مصوبات دور اول هیئت دولت بازدید کردند.

  آرشیو خبری
  7 اردیبهشت 1388

استاندار سمنان خبر داد: تشکیل ستاد راهبردی اصلاح الگوی مصرف در استان سمنان

مهندس عبداللهی استاندار سمنان از تشکیل ستاد راهبردی اصلاح الگوی مصرف در استان سمنان خبر داد و افزود: فرهنگ سازی جهت استفاده صحیح از منابع آب خصوصاً در بخش کشاورزی، آبیاری تحت فشار برای اراضی کشاورزی در استان و عدم کاشت محصولات پر آب بر و تغییر الگوی کشت از جمله مواردی است که در ستاد راهبردی اصلاح الگوی مصرف در استان سمنان باید مورد تجزیه و تحلیل قرار گیرد.

  آرشیو خبری
  5 اردیبهشت 1388

تقدیر از مدیر امور منابع آب شهرستان شاهرود

طی نامه ای از سوی مجتبی رحیمی معاون استاندار و فرماندار شهرستان شاهرود از تلاشهای مهندس محمد بخشی مدیر امور منابع آب شهرستان شاهرود به جهت مشارکت در برنامه دستاوردهای سی ساله انقلاب در شهرستان تقدیر و تشکر شد.

  آرشیو خبری
  1 اردیبهشت 1388

انتصاب در شرکت آب منطقه ای سمنان

در مراسمی با حضور مدیرعامل، معاونین، مدیران شهرستانهای تابعه وکارکنان شرکت آب منطقه ای سمنان، معاون حفاظت و بهره برداری شرکت معرفی شد.

  آرشیو خبری
  1 اردیبهشت 1388