اعلام برنامه های شرکت آب منطقه ای سمنان در افق توسعه

در برنامه تلویزیونی شبکه استانی سمنان برنامه های شرکت آب منطقه ای سمنان در رابطه با توسعه منابع آبی استان در افق 1410 تشریح شد.

  آرشیو خبری
  21 بهمن 1388

تقدیر از خانواده معظم شهدا در شرکت آب منطقه ای سمنان

طی مراسمی و با حضور حجه الاسلام قنبری مسئول امور فرهنگی صنعت آب و برق استان سمنان ، مظاهری مشاور استاندار مسئول امور ایثارگران استان سردار استاد حسینی فرمانده سپاه ناحیه استان سمنان ، مهندس حبیبی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای سمنان و جمعی از کارکنان شرکت از خانواده های معظم شهدا متعلق به شرکت تجلیل به عمل آمد

  آرشیو خبری
  21 بهمن 1388

آغاز عملیات اجرایی 9 پروژه شرکت آب منطقه ای سمنان در دهه فجر امسال

همزمان با دهه مبارک فجر عملیات اجرایی 9 پروژه منابع آبی شرکت آب منطقه ای سمنان آغاز شد .

  آرشیو خبری
  21 بهمن 1388

ارائه عملکرد و فعالیت شرکت آب منطقه ای سمنان در نمایشگاه دهه فجر

دستاوردها، عملکردها و فعالیتهای شرکت آب منطقه ای سمنان در نمایشگاه دهه فجر انقلاب اسلامی در سمنان ارائه شد. در این نمایشگاه شرکت آب منطقه ای سمنان اقدامات انجام شده خود را در بخش تامین و مدیریت آب ارائه کرد.

  آرشیو خبری
  21 بهمن 1388

دیدار از خانواده معظم شهدای وابسته به شرکت آب منطقه ای سمنان

در آستانه سی و یکمین بهار انقلاب و سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، مدیران معاونین و اعضای شورای ایثارگران شرکت آب منطقه ای سمنان با حضور در منازل خانواده معزز شهدا با آنان دیدار و گفتگو کردند و ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا این ایام خجسته را تبریک گفتند

  آرشیو خبری
  21 بهمن 1388

برگزاری سمینار

برگزاری سمینار "سرمایه گذاری در بخش مولد های برق مقیاس کوچک" در استان خوزستان

  آرشیو خبری
  19 بهمن 1388

نشست فرماندهان پایگاههای مقاومت بسیج ادارات سمنان در شرکت آب منطقه ای سمنان

 در آستانه فرا رسیدن دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی در جلسه ای با حضور مسئولین و فرماندهان پایگاههای معاونت اداری بسیج ادارات استان سمنان بر اجرای هرچه بهتر برنامه های دهه فجر امسال تاکید شد.

  آرشیو خبری
  11 بهمن 1388

دریافت گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت استاندارد Iso9001:2008 شرکت آب منطقه ای سمنان

در جلسه ممیزی نهایی که در روز شنبه مورخ 3/11/88 در شرکت آب منطقه ای برگزار شد نمایندگان شرکت تصدیق راهبران بین الملل (ICL) ضمن ابراز خرسندی از عملکرد و فعالیتهای شرکت آب منطقه ای سمنان به دلیل انطباق با استانداردهای جهانی و کسب این موفقیت اظهار داشتند که پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت Iso9001:2008  از الزامات بوده و طبق ارزیابی های صورت گرفته شرکت آب منطقه ای سمنان لایق دریافت گواهینامه می باشد.

  آرشیو خبری
  5 بهمن 1388