استاندار سمنان: صرفه جویی واصلاح الگوی مصرف بهینه آب امری ضروری وحیاتی برای استان

دومین جلسه شورای حفاظت از منابع آب استان سمنان به ریاست مهندس علی عبداللهی استاندار محترم سمنان، معاونین استانداری و سایر اعضای شورا در روز یکشنبه مورخ 30/1/88 در محل سالن غدیر استانداری برگزار شد.

  آرشیو خبری
  31 فروردین 1388

دیدار فرمانده بسیج ادارات و کارمندان با مدیرعامل شرکت آب منطقه ای سمنان

فرمانده بسیج ادارات و کارمندان و فرمانده حوزه مقاومت روح ا.. با مدیرعامل شرکت دیدار کردند. ابتدا در این جلسه مهندس حبیبی ضمن تشکر از فرماندهان بسیج ادارات در خصوص فعالیت ها و برنامه های در سال 87، به نامگذاری سال جاری به سال اصلاح الگوی مصرف اشاره کرد و عنوان نمود: بسیج با قابلیت هایی که در توان خود دارد می تواند با برنامه ریزی دقیق در تحقق دستورات مقام معظم رهبری گام موثری بردارد.

  آرشیو خبری
  31 فروردین 1388

جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر در شرکت آب منطقه ای سمنان برگزار شد

جلسه شورای امربه معروف و نهی از منکر با حضور مدیرعامل اعضای شورای امربه معروف و نهی از منکر شرکت آب منطقه ای سمنان و دبیر ستاد احیای شورای استان برگزار شد.

  آرشیو خبری
  31 فروردین 1388

تشریح برنامه های صرفه جویی آب توسط مدیرعامل شرکت آب منطقه ای سمنان

مهندس جهانگیر حبیبی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای سمنان در برنامه صبح با خبر شبکه خبر سیما شرکت نمود. در این برنامه که با موضوع درست مصرف کردن آب برگزار شد ضمن تشریح منابع آب موجود در استان به ابعاد مختلف اصلاح الگوی مصرف آب خصوصاً در بخش کشاورزی اشاره نمود.

 

  آرشیو خبری
  25 فروردین 1388

انسداد چاههای غیرمجاز در منطقه رضاآباد مهدیشهر

در پی مشاهده و گزارش مامورین گروه گشت واحد بازرسی و نظارت اداره منابع آب شهرستان سمنان مبنی بر حفر دو حلقه چاه دستی غیرمجاز در رضا آباد از توابع شهرستان مهدیشهر با دستور مقام قضایی شهرستان مربوطه چاههای مذکور پرومسلوب المنفعه شد.

  آرشیو خبری
  25 فروردین 1388

تاکید نماینده مردم شاهرود در مجلس شورای اسلامی بر فرهنگ سازی مصرف آب در بخش کشاورزی

دومین گردهمایی حفاظت و بهره برداری بهینه از منابع آب شهرستان شاهرود با حضور دکتر جلالی نماینده مردم شاهرود در مجلس شورای اسلامی، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان، امام جمعه و مدیران و مسئولین شهرستان شاهرود و جمعی از کشاورزان و بهره برداران در شهر بسطام و بمنظور اجرای طرح تحول در مدیریت منابع آب شهرستان شاهرود و با هدف اطلاع رسانی در طرح تعادل بخشی از سفره های آب زیرزمینی در منطقه برگزار شد.

  آرشیو خبری
  25 فروردین 1388

تاکید استاندار سمنان در اجرای دقیق مدیریت خشکسالی و استفاده بهینه از منابع آب

در آخرین جلسه شورای اداری استان سمنان مهندس علی عبداللهی استاندار سمنان در اجرای صحیح و دقیق مدیریت بحران خشکسالی و استفاده بهینه از منابع آب در سطح استان سمنان تاکید کرد.

  آرشیو خبری
  25 فروردین 1388

تاکید امام جمعه شاهرود بر همکاری مردم و مسئولین در مصرف بهینه آب

در جلسه ای با حضور مدیر و تعدادی از کارکنان امور منابع آب شهرستان شاهرود حجه الاسلام و المسلمین ترابی امام جمعه شاهرود صرفه جویی در مصرف آب و همکاری و هماهنگی مردم و مسئولین در طرح مصرف بهینه آب را مهم و اساسی دانست.

  آرشیو خبری
  25 فروردین 1388

تشکیل دومین جلسه شورای حفاظت از منابع آب استان سمنان

دومین جلسه شورای حفاظت از منابع آب استان سمنان با حضور استاندار و سایر اعضای شورا در تاریخ 11/12/87 در محل سالن غدیر استانداری سمنان تشکیل گردید .

  آرشیو خبری
  24 فروردین 1388

اعزام بسیجیان شرکت آب منطقه ای سمنان به اردوی زیارتی

در آستانه اربعین حسینی تعداد 40 نفر از بسیجیان شرکت آب منطقه ای سمنان به همراه خانواده های آنان در روز پنج شنبه 1/12/87 به اردوی زیارتی قم و جمکران اعزام شدند.

  آرشیو خبری
  24 فروردین 1388

تشکیل جلسه شورای حفاظت منابع آب در شهرستان شاهرود

اولین جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان شاهرود در تاریخ 30/11/87 در محل فرمانداری شاهرود با حضور سایر اعضای شورای حفاظت تشکیل گردید.

  آرشیو خبری
  24 فروردین 1388