برگزاری مراسم عزاداری در شرکت آب منطقه ای سمنان

همزمان با اربعین حسینی مراسم زیارت عاشورا و عزاداری سرور سالار شهیدان حضرت اباعبدا.. الحسین (ع) روز سه شنبه مورخ 29/11/87 در محل نمازخانه شرکت برگزار گردید.
در این مراسم حضرت حجه الاسلام و المسلمین جمشیدی در خصوص اربعین حسینی سخنانی را ایراد نمود در ادامه اشعاری در مدح و ثنای شهدای کربلا توسط یکی از مداحان اهل بیت خوانده شد.

  آرشیو خبری
  3 اسفند 1387

از ایثارگران صنعت آب و برق استان سمنان تجلیل شد

طی مراسمی با حضور معاون عمرانی استانداری سمنان، مشاور استاندار در امور ایثارگران، مدیران عامل صنعت آب و برق استان و جمع کثیری از ایثارگران و خانواده معظم شهدای صنعت از رشادتها و ایثارگری شیرمردان دفاع مقدس تجلیل شد.

  آرشیو خبری
  3 اسفند 1387

نظر سنجی میزان رضایتمندی مردم از خدمات صنعت آب و برق

با عنایت به تاکیدات مقام عالی وزارت نیرو در خصوص تکریم و رضایت ارباب رجوع و نظر به اهمیت سنجش کار آمدی و ارزیابی کیفیت ارائه خدمات به مردم سامانه ای تحت عنوان "نظر سنجی میزان رضایتمندی مردم از خدمات صنعت آب و برق " در سایت پورتال وزارت نیرو به آدرس http://www.moe.org.ir راه اندازی و به بهره برداری رسیده است. لذا خواهشمند است برای درج نظرات و پیشنهادات خود به سایت مذکور مراجعه فرمایید.

  آرشیو خبری
  3 اسفند 1387

حضور بسیجیان شرکت آب منطقه ای در مراسم یادواره شهدا

همزمان با ششمین روز دهه فجر تعدادی از بسیجیان به اتفاق مدیرعامل شرکت آب منطقه ای سمنان در مراسم عطرافشانی و غبار روبی قبور شهدا (مهمانی لاله ها) شرکت نمودند و با نثار سبدهای گل یاد و خاطره شهدا را گرامی داشته و با آرمانهای مقدس شهیدان، حفظ دستاوردها و ارزشهای انقلاب، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تجدید میثاق کردند.

  آرشیو خبری
  3 اسفند 1387

دیدار مدیرعامل و اعضای شورای ایثارگران شرکت آب منطقه ای سمنان از خانواده معظم شهدا

در آستانه سی امین بهار انقلاب و سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی مهندس جهانگیر حبیبی رئیس هئیت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای سمنان و اعضای شورای ایثارگران با حضور در منازل خانواده معظم شهدا با آنان دیدار کردند

  آرشیو خبری
  3 اسفند 1387

از ایثارگران و خانواده معظم شهدا در شرکت آب منطقه ای سمنان تجلیل شد.

همزمان با نهمین روز از ایام ا.. دهه مبارک فجر که روز انقلاب اسلامی و سی سال حضور آگاهانه زنان در عرصه های اجتماعی و تحکیم بنیان خانواده نام گرفت همایش تجلیل از ایثارگرن و خانواده معظم شهدا با حضور مدیرعامل ، معاونین و مدیران و بسیجیان کلیه کارکنان در سالن جلسات شرکت سهامی آب منطقه ای سمنان برگزار شد.

  آرشیو خبری
  3 اسفند 1387

تقدیر از مدیرعامل شرکت آب منطقه ای سمنان

طی نامه ای از سوی عباس رستمی رئیس سازمان صنایع و معادن استان سمنان از مهندس حبیبی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای سمنان در جهت تامین آب مصرفی در بخش صنعت و معدن استان تقدیر و تشکر گردید.

  آرشیو خبری
  3 اسفند 1387

نماینده سمنان در مجلس شورای اسلامی حفاظت و صیانت از منابع آب را امری ضروری و مهم یاد کرد

دومین گردهمایی حفاظت و بهره برداری بهینه از منبع آب شهرستانهای سمنان و مهدیشهر با حضور دکتر کواکبیان نماینده محترم مردم سمنان در مجلس شورای اسلامی ، تعدادی از مدیران و مسئولین اجرایی استان و شهرستان و جمعی از کشاورزان و بهر برداران در سالن نمایشگاه سیمرغ سمنان برگزار شد.

  آرشیو خبری
  3 اسفند 1387

تاکید بر حفظ منابع موجود آب در جلسه مدیریت خشکسالی در شرکت آب منطقه ای سمنان

جلسه مدیریت خشکسالی استان با حضور اعضای کمیته مدیریت خشکسالی در شرکت آب منطقه ای سمنان برگزار شد. در این جلسه بر آمادگی در انجام تمهیدات لازم برای مدیریت منابع آب در شرایط خشکسالی در سال جاری تاکید شد.
در ابتدای این جلسه مهندس جهانگیر حبیبی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای سمنان با تاکید بر آمادگی و برنامه ریزی لازم برای مدیریت خشکسالی در سال جاری، اطلاع رسانی به موقع به کشاورزان و بهره برداران در خصوص کنترل و کاهش سطح کشت های بهاره و تابستانه را ضروری دانست.

  آرشیو خبری
  3 اسفند 1387

ارائه دست آوردهای 30 ساله شرکت آب منطقه ای در نمایشگاه سیمرغ استان سمنان

در سومین روز از دهه مبارک فجر و طلوع سی امین بهار شکوهمند انقلاب اسلامی از نمایشگاه بزرگ دست آوردهای 30 ساله دستگاههای اجرایی استان سمنان با حضور دکتر صفار هرندی وزیر فرهنگ ارشاد اسلامی ، مهندس عبداللهی استاندار سمنان و سایر مسئولین استان رونمایی شد.

  آرشیو خبری
  3 اسفند 1387