تقدیر از مدیر عامل شرکت آب منطقه ای سمنان

آقای علی عبداللهی استاندار سمنان طی نامه ای از آقای مهندس جهانگیر حبیبی رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت آب منطقه ای سمنان تقدیر کرد. استاندار سمنان از زحمات و تلاشهای مدیر عامل و پرسنل شرکت آب منطقه ای سمنان بدلیل کسب رتبه دوم در زمینه مدیریت مالی و بنگاهداری اقتصادی در بین شرکتهای آب منطقه ای کشور تقدیر و تشکر نمود.

  آرشیو خبری
  10 بهمن 1387

اولین جلسه شورای حفاظت از منابع آب استان سمنان تشکیل شد

در این جلسه ابتدا مهندس عبداللهی استاندار سمنان با اشاره به توجه جدی برای حفاظت کمی وکیفی از منابع آب استان با توجه به شرایط اقلیمی و نیاز روزافزون بخش های مختلف به آب و با تاکید بر ضرورت انجام صرفه جویی، اصلاح شبکه­های آب شرب فرسوده، جلوگیری از برداشت غیرمجاز در بخش های مختلف مصرف بخصوص کشاورزی، خواستار تغییر روش های آبیاری و همچنین تغییر نوع کشت بر محصولات با ارزش اقتصادی بالا وهمچنین پیگیری و تدوین طرح اسناد اقتصادی از آب در استان شد.

  آرشیو خبری
  10 بهمن 1387

شروع فعالیت مرکز رشد واحدهای فناوری پارک صنعت آب و برق

در سال نوآوری و شکوفایی و با الطاف مرکز رشد واحدهای فناوری پارک صنعت آب و برق فعالیت رسمی خود در آغاز و اقدام به جذب واحدهای فناور نموده است. حضور فعال مخترعین صنعت آب و برق در نمایشگاه اختراعات و ایده های نوآورانه سال 2008 کشور آلمان در آبان ماه سال جاری، ضمن فرام آوردن فرصت بهره مندی علمی قشر نخبه مجموعه وزارت نیرو، دستاوردهای ارزشمندی نصیب این صنعت ساخت.

  آرشیو خبری
  10 بهمن 1387

نظر سنجی از میزان رضایتمندی مردم از صنعت آب و برق

در خصوث تکریم و رضایت ارباب رجوع و نظر به اهمیت سنجش کار آمدی و ارزیابی کیفیت ارائه خدمات به مردم ، سامانه ای تحت عنوان نظر سنجی میزان رضایتمندی مردم از صنعت آب و برق در سایت پرتال وزارت نیرو به آدرس www.moe.org.ir راه اندازی و به بهره برداری رسیده است.

  آرشیو خبری
  10 بهمن 1387

برگزاری زیارت عاشورا در شرکت آب منطقه ای سمنان

به مناسب تاسوعا و عاشورای حسینی و دهه اول محرم مراسم زیارت عاشورا با حضور مدیرعامل ، معاونین و کارکنان شرکت آب منطقه ای سمنان در محل نمازخانه شرکت برگزار شد. در این مراسم و پس از قرائت زیارت پرفیض عاشورا و خواندن اشعاری در مدح سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) توسط مداح اهل بیت مرثیه خوانی شد.

  آرشیو خبری
  10 بهمن 1387

آگهی استخدام

شرکت سهامی آب منطقه ای سمنان وابسته به شرکت مادر تخصصی منابع آب ایران از بین فارغ التحصیلان دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی کشور در رشته مهندسی عمران - آب و مهندسی عمران - آبهای سطحی (لیسانس یا بالاتر ) استخدام می نماید .

جهت اطلاعات بیشتر به سایت www.wrm.ir (قسمت آزمون استخدامی متمرکز ) یا به لینک www.azmoon-niroo.com مراجعه نمایید.

  آرشیو خبری
  10 بهمن 1387

بازدید از مراحل ساخت عملیات اجرایی سدمخزنی کالپوش

مهندس حبیبی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای سمنان از طرح سدمخزنی کالپوش بازدید نمود. در این بازدید که نمایندگان پیمانکار و مشاور طرح مذکور حضور داشتند از مراحل مختلف عملیات اجرایی طرح بازدید شد.

  آرشیو خبری
  9 بهمن 1387

طی مراسمی از ایثارگران شرکت آب منطقه ای سمنان تقدیر شد

در آستانه سالگرد فتح خرمشهر و طی مراسمی با حضور ایثارگران شرکت آب منطقه ای سمنان از تلاشها و ایثارگری این عزیزان قدردانی بعمل آمد.

  آرشیو خبری
  8 بهمن 1387